autohipnoza2 dni nauki najnowocześniejszych technik autohipnozy.

 

Co zyskasz na tym szkoleniu?

– Twoja efektywność wzrośnie niemal w każdym aspekcie życia

– Bezproblemowo zaprzyjaźnisz się z systematycznością i zaczniesz swobodnie wcielać ją w te aktywności w których jej potrzebujesz

– Pozbędziesz się złogów stresu i uodpornisz się na jego szkodliwe działanie

– Czuć będziesz o wiele więcej życia w sobie oraz chęci do działania.

– Zaczniesz podejmować bardziej trafne decyzje

– Zmienisz niechciane reakcje emocjonalne jak np. lęk przed wystąpieniami, kontaktami z ludźmi

– Przyśpieszysz prędkość uczenia się

– Zwiększysz swoją kreatywność

– Staniesz się osobą bardziej świadomą swoich możliwości

Program szkolenia

– Autohipnoza Dynamiczna i Supertrening Emocjonalny – nawiązuj kontakt z podświadomością w przeciągu kilkudziesięciu sekund i ustawiaj najbardziej optymalne emocje do nadchodzących zadań

– Autohipnoza Automatyczna – projektuj swoje własne nagrania hipnotyczne wzbogacając je specjalną technologią dźwiękową oddziałującą na mózg. Zaprogramuj w swojej podświadomości pozytywne przekonania, wzorce myślowe i korzystne nawyki

– Autohipnoza Wizualizacyjna – podkręć swoją kreatywność i odkryj genialny sposób odnajdywania odpowiedzi na pojawiające się w Twoim życiu wyzwania

– Autohipnoza Kotwic – wchodź w stan głębokiego transu hipnotycznego spontanicznie i natychmiast, kiedy tylko tego chcesz. Przeprowadzaj „Auto-diagnostykę” by namierzać wewnętrzne blokady i je niwelować. Rozmawiaj z podświadomością, podejmuj bardziej trafne decyzje i jeszcze lepiej posługuj się intuicją.

Kim jestem, że zapewniam Cię o możliwości zrealizowania tych celów?

Nazywam się Michał Cieślakowski. Hipnoza to moje pasja, moje hobby, moja praca, moje życie. Nie sposób policzyć materiałów audio, wideo i książek, jakie pochłonąłem. Najwięcej nauczyłem się (prócz samodzielnej praktyki oczywiście) poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach hipnozy na żywo.

A uczyłem się tej sztuki od najlepszych:

– Gerald Kein – „Podstawowy i Zaawansowany Kurs Hipnozy” (zakończony międzynarodowym egzaminem i certyfikatem National Board of Hypnosis)
– Christopher Carres – „Hipnoza Sceniczna”
– Michael Perez – „Hipnoza Analogowa”
– James Tripp – „Hipnoza bez Transu”
– Igor Ledochowski – „Hipnoza Konwersacyjna”
– Larry Elman i Cheryl Elman z Instytutu Hipnozy Dave’a Elmana – „Najlepsze Praktyki”
– Sean Michael Andrews – „Hipnoza Szybka i Błyskawiczna”
– Jørgen Rasmussen – „Hipnoza Prowokatywna”

Są ludzie, którzy zrobili dziesiątki kursów, a nie potrafią dobrze wprowadzać w trans. Ale ja jestem przede wszystkim praktykiem, który od lat prowadzi własny gabinet hipnozy i swoje autorskie szkolenia.

Podczas sesji terapeutycznych i rozwojowych zahipnotyzowałem do tej pory tysiące osób, a przez ponad 1000 godzin warsztatów, które zorganizowałem – przeszkoliłem setki osób. Wraz z wyszkolonymi przeze mnie terapeutami jako jedyni w Polsce dajemy gwarancję skuteczności.

Nasi klienci albo odnoszą sukces, albo zwracamy im pieniądze!

Dlaczego jeszcze właśnie to szkolenie wybrać możesz?

– Nie jest to zwykły kurs autohipnozy, ale zaprojektowany przez profesjonalnego hipnotyzera i z perspektywy hipnozy. Nie ma tu żmudnych, długich technik, które powtarzać trzeba w nieskończoność. To techniki szybkie i skuteczne. Stworzone z myślą o współczesnym człowieku.

– Aby uzyskać najwyższą jakość nauczania kurs ograniczony jest do maksymalnie 12 osób, dzięki temu masz optymalny kontakt z prowadzącym, który osobiście nadzoruje wszystkie ćwiczenia.

– Otrzymasz dobrze zaprojektowany skrypt, który ułatwiać Ci będzie ćwiczenia, odświeżać wiadomości po skończonym kursie, a w którym również znajdziesz instrukcje jak kontynuować praktykę hipnozy

– Dodatkowo dostaniesz zestaw nagrań do autohipnozy autorstwa Michała Cieślakowskiego, w którego skłąd wchodzą:

* Indukcja Dava Elmana przystosowana do praktyki autohipnozy

* System pogłębiania transu

* Zestaw nagrań: „Głęboki relaks”, „Mocna koncentracja”, „Kreatywna podświadomość”

* Nagranie „Przekazanie raporrtu”, pozwalające przenieść prowadzenie transu na Ciebie

– Po szkoleniu masz dożywotnie wsparcie: dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej, gdzie wymieniać możesz doświadczenia z innymi uczestnikami, a także otrzymywać odpowiedzi bezpośrednio od trenera.

– Otrzymasz certyfikat uczestnictwa z pieczątką instytucji i podpisem prowadzącego.

– Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to porozmawiaj bezpośrednio z prowadzącym (pod numerem +48 606101501)

Gdzie, kiedy i za ile możesz uczestniczyć w tym szkoleniu?

Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu 17 – 18 listopada 2018 r.

Cena: 1270 zł

Zapisz się

Chcesz o coś spytać? W każdej chwili możesz zadać pytanie dotyczące części merytorycznej i organizacyjnej, skorzystaj z formularza kontaktowego – kontakt. Zanim wyślesz zgłoszenie zapoznaj się z regulaminem szkoleń.

[cforms name=”Autohipnoza XXI wieku”]