Home Ściema Czym jest „ściema”?

Czym jest „ściema”?

4

prawdaOszuści, niepotwierdzone teorie, naciągane fakty.

Zasada jest prosta. Widzę jakąś ściemę w internecie, ewidentne wprowadzanie w błąd, a nawet brak profesjonalizmu. Będę o tym pisał.

Nie będzie brakować mi materiałów, bo często znani w światku hipnozy ludzie dostarczają ich sami wrzucając materiały filmowe czy tworząc swoje strony, gdzie ściemy mój biedny żołądek nie przetrawia i zaczynam zwracać pokarm, a żeby nie używać słowa „rzygać”.

Jednak nie samą ściemą człowiek żyje. Brak profesjonalizmu również zasługuje na moją subiektywną ocenę.

Biczowanie dozwolone. W komentarzach można ostro krytykować, ale tylko temat, który poruszam moi mili, bo rzecz jasna mojej osoby nie można krytykować, ale o tym w zasadzie nie muszę pisać, tutaj wszyscy mnie kochają 🙂 Wulgaryzmów używać nie można, w opozycji stawać można, to i ciebie się zgnębi za popieranie ściemy.

Jeśli widzisz jakąś ściemę pisz do mnie. Moje przenikliwe oko może nie dojrzeć wszystkiego, a może warto o czymś napisać. Kontakt do mnie masz w zakładce „kontakt”, na dole strony znajdziesz.

tags:

Komentarze(4)

  1. No i co miało byc wczoraj ….a to ściema …
    Tylko nie pisz – wiesz co – o Świętym Mikołaju , bo ludzie ci nie darują ;>

  2. Zacząłem wielbić szatana gdy siostra zakonna zburzyła w mej głowie postać mikołaja. A miałem już plan jak najbliższej zimy go zastać przy rozładunku prezentów 🙂

    Bez ściem, Adrian zawsze informuje jak czegoś nie może, obowiązkowo blipa trzeba czytać. Dzisiaj przygotowałem wam strawę (artykuł – przyp. Adrian), wiec jedzcie i nie wymiotujcie.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.