522108_511988175516083_1496144141_nJuż w środę w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się darmowe szkolenie. Poprowadzi je trener Michał Cieślakowski.

Wg American Health Magazine jest najskuteczniejszą formą terapii umysłu. Francja właśnie wprowadziła ją do publicznych szpitali jako pomoc w znieczulaniu do operacji. A jednak wciąż niewiele się o niej słyszy… wciąż owiana jest wieloma mitami.

Co tak naprawdę się dzieje kiedy ktoś zamyka oczy i wchodzi w trans?

Czy można używać hipnozy również do rozwoju potencjału umysłowego? A może do czegoś jeszcze?

– Przyjdź i przekonaj się, że hipnoza to nauka, a nie magia. – zachęca prowadzący szkolenie Michał Cieślakowski. – Na spotkaniu ze mną dowiesz się i zobaczysz jak wyglądają różne fenomeny hipnozy. Poznasz m.in. regresję hipnotyczną, ruchy ideomotoryczne i komunikację między częściami podświadomości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o hipnozie, a także… doświadczyć jej na sobie – zapraszam.

Szkolenie z Michałem Cieślakowskim odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Początek o godzinie 19:00, całość trwać będzie godzinę i 30 minut. Dokładny adres to al. Niepodległości 162, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Aula VII.