Home KURSY HIPNOZY Hipnoza Biznesu – Warszawa

Hipnoza Biznesu – Warszawa

0

z8829651AA2 dni wartościowego szkolenia, które jest inwestycją w Twój dobrobyt. Nastaw swój umysł na sukces i weź narzędzia, by go osiągnąć.

Co zyskasz na tym szkoleniu?

– Otworzysz się na dobrobyt, dzięki czemu zarabianie pieniędzy będzie łatwiejsze i przyjemniejsze,

– Będziesz realizować swoje cele z niesamowitą skutecznością i szybkością,

– Zaczniesz kreować wspaniałe rzeczy, za które ludzie będą chcieli płacić,

– Będziesz lepiej przekonywać swoich klientów do siebie, swoich usług, czy produktów,

– Będziesz zarabiać coraz więcej, pracując coraz mniej.

Program szkolenia

– Metody optymalnego przeprogramowania umysłu wobec pracy, pieniędzy i wartości – przestań myśleć jak osoba biedna, przestań myśleć jak ktoś klasy średniej. Myśl jak bogaty, zachowując przy tym prawdziwego, dobrego siebie.

– Inżynieria wsteczna sukcesu – daj sobie dokładnie tyle motywacji ile potrzebujesz i odnajduj najbardziej optymalną drogę do realizacji swoich marzeń.

– Hipnoza analogowa i konwersacyjna – stań się genialnym negocjatorem, liderem i sprzedawcą.

– Hipnotyczna kreacja wartości – przestań sprzedawać swój czas, który jest ograniczony. Zamiast tego twórz coraz więcej wartości, które zarabiać będą dla Ciebie.

Kim jestem, że zapewniam Cię o możliwości zrealizowania tych celów?

11780354_10203314106452976_124377387_oNazywam się Michał Cieślakowski. Hipnoza to moja pasja, moje hobby, moja praca, moje życie. Nie sposób policzyć materiałów audio, wideo i książek, jakie pochłonąłem. Najwięcej nauczyłem się (prócz samodzielnej praktyki oczywiście) uczestnicząc w wielu szkoleniach hipnozy na żywo. A uczyłem się tej sztuki od najlepszych:

– Gerald Kein – “Podstawowy i Zaawansowany Kurs Hipnozy” (zakończony międzynarodowym egzaminem i certyfikatem National Board of Hypnosis)
– Christopher Carres – “Hipnoza Sceniczna”
– Michael Perez – “Hipnoza Analogowa”
– James Tripp – “Hipnoza bez Transu”
– Igor Ledochowski – “Hipnoza Konwersacyjna”
– Larry Elman i Cheryl Elman z Instytutu Hipnozy Dave’a Elmana – “Najlepsze Praktyki”
– Sean Michael Andrews – “Hipnoza Szybka i Błyskawiczna”
– Jørgen Rasmussen – “Hipnoza Prowokatywna”

Są ludzie, którzy zrobili dziesiątki kursów, a nie potrafią dobrze wprowadzać w trans. Ale ja jestem przede wszystkim praktykiem, który od lat prowadzi własny gabinet hipnozy i swoje autorskie szkolenia. Podczas sesji terapeutycznych i rozwojowych zahipnotyzowałem do tej pory tysiące osób, a przez ponad 1000 godzin warsztatów, które zorganizowałem – przeszkoliłem setki osób. Wraz z wyszkolonymi przeze mnie terapeutami jako jedyni w Polsce dajemy gwarancję skuteczności. Nasi klienci albo odnoszą sukces, albo zwracamy im pieniądze!

Możesz znać mnie ze szkoleń, które prowadzę na terenie całego kraju i zagranicą, z telewizji (występy w Superstacji, TVP, TVN), radia (Polskie Radio 4, Radio Kampus, TOK FM), z wykładów na uczelniach wyższych (Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski), czy z ulic największych polskich miast, gdzie wielokrotnie demonstrowałem hipnozę uliczną. Jedno z show odbyło się w sierpniu bieżącego roku w Warszawie, a jego efekty prezentuję na poniższym filmie.

Dlaczego to szkolenie wybrać?

– Aby uzyskać najwyższą jakość nauczania kurs ograniczony jest do maksymalnie 12 osób, dzięki temu masz optymalny kontakt z prowadzącym, który osobiście nadzoruje wszystkie ćwiczenia.

– Otrzymasz dobrze zaprojektowany skrypt, który ułatwiać Ci będzie ćwiczenia, odświeżać wiadomości po skończonym kursie, a w którym również znajdziesz instrukcje jak kontynuować praktykę hipnozy

– Po szkoleniu masz dożywotnie wsparcie: dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej, gdzie wymieniać możesz doświadczenia z innymi uczestnikami, a także otrzymywać odpowiedzi bezpośrednio od trenera.

– Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, porozmawiaj bezpośrednio z prowadzącym pod numerem +48 606101501

Gdzie, kiedy i za ile możesz uczestniczyć w tym szkoleniu?

Najbliższe szkolenia odbędzie się 7 – 8 kwietnia 2018 r. w Warszawie

Inwestycja w siebie na tym szkoleniu to tylko 1770 zł

Jeśli zapiszesz się na minimum 10 dni przed rozpoczęciem cena spadnie o 200 zł

Za uczestnictwo możesz więc zapłacić jedynie 1570 zł.

Zapisz się

Chcesz o coś spytać? W każdej chwili możesz zadać pytanie dotyczące części merytorycznej i organizacyjnej, skorzystaj z formularza kontaktowego – kontakt. Zanim wyślesz zgłoszenie zapoznaj się z regulaminem szkoleń.

  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany ważny e-mail)
  4. (wymagane)
 

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.