Hipnozą zajmuje się od lat, wykorzystuje ją w zmianie osobistej, terapii i doskonałej zabawie. A co ty zrobisz, jeśli posiądziesz umiejętność hipnotyzowania. Będziesz leczyć? Zadziwisz innych swoimi umiejętnościami? Poprawisz jakość swojego życia?

Cokolwiek wybierzesz, na Twojej drodze musi stanąć ktoś doświadczony, ktoś kto umiejętność hipnotyzowania zna w całej jej rozciągłości.

Z pewnością zgodzisz się ze mną, że osiągniesz sukces szkoleniowy, kiedy naprzeciw Ciebie stanie człowiek, który zna najnowsze i najlepsze techniki hipnozy stosowane przez najlepszych terapeutów, showmenów i coachów na świecie.

Taki jest właśnie Michał Cieślakowski – profesjonalista w każdym calu. Na szkoleniu, które poprowadzi poznasz i doświadczysz najnowsze techniki hipnotyzowania (indukcje błyskawiczne, pogłębianie hipnozy i wiele więcej). Nauczysz się tworzyć i wykorzystywać specjalne zabiegi lingwistyczne, a także zbudujesz idealną postawę hipnotyzera dopasowaną do odpowiedniej sytuacji.

Szkolenie jest prowadzone w sposób interaktywny i bardzo praktyczny. W każdym momencie szkolenia będziesz wcielać się w rolę hipnotyzera oraz osoby hipnotyzowanej. Całość odbywać się będzie pod okiem trenera, którego w każdym momencie szkolenia możesz zapytać o wskazówki.

Sprawdź co jeszcze doświadczysz na szkoleniach na stronie – https://www.e-hipnoza.pl/hipnotyczny-coaching-warszawa/

Znajdziesz tam pełen program, a także atrakcyjne zniżki. Możesz także skorzystać z adresu e-mail – adrian.paszczyk@e-hipnoza.pl Odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a także pomogę w dopasowaniu odpowiedniego szkolenia.