Home Hipnoza w praktyce Hipnoza Profesjonalna

Hipnoza Profesjonalna

3

Hipnozą zajmuje się od lat, wykorzystuje ją w zmianie osobistej, terapii i doskonałej zabawie. A co ty zrobisz, jeśli posiądziesz umiejętność hipnotyzowania. Będziesz leczyć? Zadziwisz innych swoimi umiejętnościami? Poprawisz jakość swojego życia?

Cokolwiek wybierzesz, na Twojej drodze musi stanąć ktoś doświadczony, ktoś kto umiejętność hipnotyzowania zna w całej jej rozciągłości.

Z pewnością zgodzisz się ze mną, że osiągniesz sukces szkoleniowy, kiedy naprzeciw Ciebie stanie człowiek, który zna najnowsze i najlepsze techniki hipnozy stosowane przez najlepszych terapeutów, showmenów i coachów na świecie.

Taki jest właśnie Michał Cieślakowski – profesjonalista w każdym calu. Na szkoleniu, które poprowadzi poznasz i doświadczysz najnowsze techniki hipnotyzowania (indukcje błyskawiczne, pogłębianie hipnozy i wiele więcej). Nauczysz się tworzyć i wykorzystywać specjalne zabiegi lingwistyczne, a także zbudujesz idealną postawę hipnotyzera dopasowaną do odpowiedniej sytuacji.

Szkolenie jest prowadzone w sposób interaktywny i bardzo praktyczny. W każdym momencie szkolenia będziesz wcielać się w rolę hipnotyzera oraz osoby hipnotyzowanej. Całość odbywać się będzie pod okiem trenera, którego w każdym momencie szkolenia możesz zapytać o wskazówki.

Sprawdź co jeszcze doświadczysz na szkoleniach na stronie – https://www.e-hipnoza.pl/hipnotyczny-coaching-warszawa/

Znajdziesz tam pełen program, a także atrakcyjne zniżki. Możesz także skorzystać z adresu e-mail – adrian.paszczyk@e-hipnoza.pl Odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a także pomogę w dopasowaniu odpowiedniego szkolenia.

Komentarze(3)

  1. Nie jestem pewien czy uczenie hipnozy ludzi ktorzy nie skonczyli psychologi albo psychiatri to najlepszy pomysl. Mimo ze jestem juz na 5tym roku psychologi nie odwazylbym sie zahipnotyzowac kogos, a juz na pewno nie dla „zabawy”. Hipnozy nauczyc sie latwo, latwo tez zahipnotyzowac. Ale osoba nie znajaca dobrze ludzkiej psychiki moze zrobic sporo zlego, podac szkodliwe sugestie… Pozdrawiam 🙂

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.