Już jutro w Poznaniu, o godzinie 18:00 rozpocznie się I Zlot Seminaryjny. Na warsztatach m.in. techniki antystresowe, demonstracje hipnozy estradowej. Sprawdź co o warsztatach mówią trenerzy.

– Na seminarium warto przyjść, ponieważ czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było – tyle przydatnej wiedzy z zakresu hipnozy w jednym miejscu to fenomen – za taką cenę – to po prostu dobry uczynek, propagowanie pozytywnego rozwoju osobistego! – zachwala seminarium Jan Nowotny, który poprowadzi część warsztatów i wykładów na seminarium w Poznaniu.

Pytany o tematy, którymi się zajmie i dlaczego warto przyjść na jego warsztaty mówi:

– Ja zajmę się dwoma tematami. W piątek wygłoszę krótki – darmowy – wykład pod tytułem „Dlaczego hipnotyzer to profesja przyszłości”. Słuchając go dowiesz się dlaczego hipnoza nie jest przeszłością, ale rozwija się i jest bardzo obiecująca – jakie ogromne daje możliwości w różnych dziedzinach naszego życia i nauki. Będzie można z nami również porozmawiać, zadać nam pytania.
W niedzielę poprowadzę szkolenie na temat „Hipnozy wg Miltona Ericksona” na którym dowiesz się co takiego fenomenalnego było w osobie Ericksona co sprawiło, że stał się legendą. Poznasz te rzeczy, które zainspirowały Bandlera i Grindera do stworzenia NLP – oraz więcej! Mało tego, będziesz te rzeczy ćwiczyć. – mówił Jan Nowotny, wielbiciel hipnozy Ericksonowskiej.

Na seminarium warsztaty poprowadzi także Michał Cieślakowski, założyciel grupy HipnoJunkies (organizator seminarium), a także nasz dobry znajomy z e-hipnoza.pl, gdzie można kupić bilet na jego kursy.

Michał, co poznamy na Twoich warsztatach?

Poprowadzę dwa tematy:  Indukcja Elmana od A do Z oraz „Zarządzanie bólem w hipnozie”.

Dlaczego to właśnie Twoje warsztaty będą najlepsze. Zaznaczam, że nie pytam o urok osobisty :)?

Indukcja Elmana, z której poprowadzę warsztaty jest najlepszą indukcją w historii hipnozy i praktycznie każda osoba dzięki tej indukcji wchodzi w stan somnambulizmu w 4 minuty. Natomiast „Zarządzanie bólem w hipnozie” jest najlepsze, bo to umiejętność do wykorzystania w życiu codziennym. Najskuteczniejsze metody przedstawiam w prosty i zrozumiały sposób.

e-hipnoza.pl jest patronem medialnym seminariów w Poznaniu. Po zakończeniu wszystkich warsztatów na łamach e-hipnoza.pl ukażą się obszerne relacje zdjęciowe, video i nie tylko.

Jutro darmowe warsztaty

W dniu jutrzejszym od godziny 18:00 w sali konferencyjnej Hotelu Olimp przy ulicy Warmińskiej 1 prowadzone będą darmowe warsztaty.

Tematy:

– Techniki antystresowe,
– dlaczego hipnotyzer to zawód przyszłości?,
– demonstracja hipnozy rozrywkowej,
– krótkie rozmowy i pytania,
można też przyjść w razie chęci przekonania się o „istnieniu” hipnozy na własnym przykładzie.

W sobotę i niedzielę odbędą się:

SOBOTA
09:00-12:00 Indukcja Elman’a od A do Z (3 godziny) – prowadzi Michał ‘Psajko’ Cieślakowski
12:30-15:30 Hipnoza rozrywkowa – prowadzą Daniel Robaczewski i Tomasz Korenberg
16:00-18:00 Zarządzanie bólem w hipnozie (2 godziny) – prowadzi Michał ‘Psajko’ Cieślakowski
18:30-21:30 Hipnotyczna śpiączka (3 godziny) – prowadzi Marek ‘Willow’ Chadalski

NIEDZIELA
09:00-12:00 Indukcje błyskawiczne (3 godziny) – prowadzi Marek ‘Willow’ Chadalski
12:30-16:30 Hipnoza wg Miltona Ericksona (4 godziny) – prowadzi Jan Nowotny
17:00-21:00 Wstęp do hipnozy erotycznej (4 godziny) – prowadzi Jakub Mikus

Zapisy na seminarium i więcej informacji na stronie – seminarium hipnozy

Podsumowanie imprezy – relacje, zdjęcia i filmy znajdziesz na e-hipnoza.pl – patrona medialnego seminariów.