Trójmiasto, Olsztyn, Poznań, Białystok, Warszawa, Wrocław i Katowice – wygraj dla siebie i swojego miasta profesjonalny kurs hipnozy.

Fascynujesz się hipnozą, chcesz ją poznać od poszewki, by móc wprowadzić w trans dowolnie wybraną przez Ciebie osobę – pozwalam sobie tak napisać, bo również tak miałem. Obserwowałem profesjonalistów i czasami nie wierzyłem własnym oczom – to niesamowite co oni wyprawiają.

Miałem jednak to szczęście uczyć się i radzić profesjonalistów, dzisiaj wiem jak ważne jest to, by zdobyć upragnione umiejętności. Niewiele jest osób w Polsce, które mogą uczyć hipnozy na najwyższym poziomie, a uczestnicy tych kursów rzadko mogą być zadowoleni z efektów szkolenia.

Zorganizowany przeze mnie konkurs ma to naprawić. Wybrałem 7 miast, z których najczęściej płynął prośby o zorganizowanie profesjonalnego kursu hipnozy. Spośród nich zostanie wybrane jedno, w którym odbędzie się się kurs. Jednak wybór nie leży w moich, lecz w Twoich rękach. To gdzie szkolenie się odbędzie zależy od ilości zgłoszeń z danego miasta.

Dlaczego warto, by to właśnie Twoje miasto zwyciężyło?

Poza możliwością odbycia profesjonalnego kursu hipnozy blisko własnego domu, zyskasz także pieniądze. Im więcej osób zapisze się na kurs ze zwycięskiego miasta, tym taniej on wyniesie! Dwudniowy kurs kosztuje 400 zł. Jeśli jednak zapisze się na niego minimum 15 osób, każda z nich zapłaci jedynie 290 zł.

Konkurs potrwa przez najbliższy miesiąc. Po wyłonieniu zwycięskiego miasta skontaktuje się z każdą osobą i wspólnie ustalimy miesiąc, dzień i godzinę szkolenia.

Uwaga
Zapisz swój głos tylko wtedy jeśli jesteś pewny/a, że chcesz przyjść na szkolenie.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Napisz do mnie, wszelkie dane znajdziesz po kliknięciu „kontakt” w górnym menu strony.

Zagłosuj na swoje miasto: