Home Inne Konkurs miast rozstrzygnięty!

Konkurs miast rozstrzygnięty!

0

Tym razem miejsce kursu wybrali nasi czytelnicy.

Nie każdego stać na dalekie podróże, nie każdy może pozwolić sobie, na najdroższe kursy hipnozy. Nie zawsze też organizowane one są tam, gdzie w danej chwili jest najwięcej chętnych. Tutaj z pewnością zarzut do organizatorów, a więc i samego siebie, tym razem jednak postanowiłem dać wybór wam, moim czytelnikom.

Mogliście zapisać się na szkolenie w 7 miastach – Trójmiasto, Olsztyn, Poznań, Białystok, Warszawa, Wrocław i Katowice. Wybór miast był dokonany na podstawie próśb w e-mailach, komentarzach na stronie, ale także na podstawie geografii.

I wybraliście. Choć należało podejść do obowiązku wypełnienia wszystkich pul rygorystycznie, w związku z czym zostały uwzględnione tylko te osoby, które podały pełne dane – imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mail.

Miastem, które wygrało profesjonalny kurs hipnozy z Michałem Cieślakowskim, po bardzo atrakcyjnej cenie, to… Katowice!

Co następuje? Skontaktuję się ze wszystkimi zapisanymi osobami, którym zaproponuję dwa terminy szkolenia, oraz tematykę, którą jest – Praktyk Hipnozy. Szkolenie, które można określić jednym zdaniem – uczysz się stosować hipnozę na każdym pod okiem profesjonalnego hipnotyzera.

Zwycięzcom gratuluje! W najbliższym czasie zostanie opublikowany termin szkolenia, oraz w miarę ewentualnych braków w ilości osób będą prowadzone dodatkowe zapisy. Grupa będzie liczyć nie więcej jak 20 osób.

Więcej informacji wkrótce!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.