Tym razem miejsce kursu wybrali nasi czytelnicy.

Nie każdego stać na dalekie podróże, nie każdy może pozwolić sobie, na najdroższe kursy hipnozy. Nie zawsze też organizowane one są tam, gdzie w danej chwili jest najwięcej chętnych. Tutaj z pewnością zarzut do organizatorów, a więc i samego siebie, tym razem jednak postanowiłem dać wybór wam, moim czytelnikom.

Mogliście zapisać się na szkolenie w 7 miastach – Trójmiasto, Olsztyn, Poznań, Białystok, Warszawa, Wrocław i Katowice. Wybór miast był dokonany na podstawie próśb w e-mailach, komentarzach na stronie, ale także na podstawie geografii.

I wybraliście. Choć należało podejść do obowiązku wypełnienia wszystkich pul rygorystycznie, w związku z czym zostały uwzględnione tylko te osoby, które podały pełne dane – imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mail.

Miastem, które wygrało profesjonalny kurs hipnozy z Michałem Cieślakowskim, po bardzo atrakcyjnej cenie, to… Katowice!

Co następuje? Skontaktuję się ze wszystkimi zapisanymi osobami, którym zaproponuję dwa terminy szkolenia, oraz tematykę, którą jest – Praktyk Hipnozy. Szkolenie, które można określić jednym zdaniem – uczysz się stosować hipnozę na każdym pod okiem profesjonalnego hipnotyzera.

Zwycięzcom gratuluje! W najbliższym czasie zostanie opublikowany termin szkolenia, oraz w miarę ewentualnych braków w ilości osób będą prowadzone dodatkowe zapisy. Grupa będzie liczyć nie więcej jak 20 osób.

Więcej informacji wkrótce!