Hipnoza bez użycia słów? Cofanie hipnotyzowanych do wieku dziecięcego? – to i wiele więcej nauczysz się na szkoleniu – Hipnoza Analogowa oraz Techniki Zmiany i Terapii.

Dzień pierwszy szkolenia odbędzie się 28 stycznia, dzień drugi 29 stycznia. Kursanci poznają podczas obydwu 8 godzinnych szkoleń najnowsze techniki wprowadzania w hipnozę za pomocą gestów. Poznają również siłę metafor i możliwości jakie się przed nimi otworzą dzięki jeszcze głębszemu wpływowi na ludzi znajdujących się w ich otoczeniu. Podczas drugiego dnia kursu uczestnicy będą świadkami regresji wieku oraz regresji „wcieleniowej”, nauczą się jak poznana technika przyda się w życiu, a może będą chcieli zadziwić tą techniką znajomych? O tym zdecydują już sami.

Więcej o szkoleniu przeczytasz tutaj – https://www.e-hipnoza.pl/hipnoza-analogowa-oraz-techniki-zmiany-i-terapii-katowice/

Tylko dla czytelników e-hipnoza.pl do 22 stycznia możesz skorzystać z promocji i kupić wejściówkę na szkolenie w Katowicach 10% taniej! A to nie koniec. Uczestniczyłeś już w naszym szkoleniu? Otrzymasz dodatkowe zniżki! Zapisz się i sprawdź jaka przysługuje Ci zniżka.