Home Inne Oferta szkoleń na marzec

Oferta szkoleń na marzec

3

Dwa szkolenia Praktyka Autohipnozy i profesjonalny kurs Hipnotycznego Coachingu na poziomie 2 – sprawdź aktualną ofertę szkoleń na marzec.

17 i 18 marca w Warszawie, oraz 31 marca i 1 kwietnia we Wrocławiu odbędą się dwudniowe szkolenia Praktyka Autohipnozy. Uczestnicy tego szkolenia będą mieli okazję poznać zasady osiągania stanu autohipnozy na własnej skórze. Prowadzeni przez trenera hipnozy Michała Cieślakowskiego będą wprowadzać się w stan głębokiej podatności na sugestie, którą następnie wykorzystają w swoim życiu codziennym do rozwoju osobistego, wzbogacania swojego życia o nowe metody relaksacji i odpoczynku, szybszej nauki, czy nawet poprawienia doznań seksualnych. Przeczytaj wywiad z trenerem hipnozy Michałem Cieślakowskim na temat szkolenia Praktyka Autohipnozy –  Przełom – w autohipnozie idzie nowe. Na szkolenie możesz zapisać się tutaj – Praktyk Autohipnozy – Warszawa, Wrocław.

Od 24 do 26 marca w Poznaniu odbędzie się trzydniowe szkolenie Hipnotycznego Coachingu na poziomie 2. Kursanci poznają profesjonalne metody wprowadzania w hipnozę, a trenerem oczywiście będzie hipnotyzer Michał Cieślakowski. Wśród poznanych technik będą te wykorzystywane przez hipnotyzerów scenicznych i ulicznych. Nie zabraknie także technik wykorzystujących fenomen hipnozy – śpiączkę hipnotyczną. Kursanci zdobędą wiedzę jak wprowadzić klienta w stan ultra głęboki. Na czas szkolenia przemienią się w zawodowych hipnotyzerów przeprowadzających indukcje grupowe. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz – kontakt. Na szkolenie możesz zapisać się tutaj – Hipnotyczny Coaching – Poznań

Komentarze(3)

  1. Miejmy nadzieje że na wakacjach może zrobicie coś bliżej podkarpacia, bo chyba w Rzeszowie jeszcze nie robiliście żadnych kursów.

    Najwyżej będzie trzeba czekać na jakiś „Hipnotyczny Coaching” w Krakowie;)

  2. Brzmi bardzo fachowo i profesjonalnie. Bardzo ciekawe artykuły. Piszę to jako wieloletni instruktor technik Doskonalenia Umysłu. Pozdrawiam. Piotr Gruda.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.