– Wszyscy uśmiechnięci, pełni pozytywnej energii, głodni wiedzy i umiejętności. – powiedział po szkoleniu trener Michał Cieślakowski.

Praktyk Hipnozy w Katowicach odbył się dzięki „konkursowi miast”, który został zorganizowany na łamach e-hipnoza.pl. Zwyciężyły wtedy Katowice i to tamtejsi uczestnicy zdecydowali o tym, kiedy szkolenie odbędzie się. Padło na 26-27 listopad.

Limit miejsc na to szkolenie w 100% został wyczerpany. Natomiast grupa, która się stworzyła pracowała na szkoleniu perfekcyjnie. Trener Michał Cieślakowski podkreśla, że praca jaką wykonała grupa, to w rzeczywistości świetna zabawa. Tak świetna, że wyznaczony czas na szkolenie w obydwu dniach został przekroczony, co podczas dobrej zabawy umknęło uwadze wszystkich 🙂

Prawdopodobnie to nie ostatnie szkolenie w Katowicach, trener obiecuje wrócić tam w przyszłym roku – Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników i tak jak obiecałem – do zobaczenia niebawem! Przyjadę do Was z nowymi tematami. – powiedział Michał Cieślakowski.

Szkolenie Praktyk Hipnozy odbędzie się także w Warszawie 10 i 11 grudnia – Praktyk Hipnozy – Warszawa

Zdjęcia ze szkolenia: