Od dziś Poznań omijam szerokim łukiem! Po tych seminariach na ulice wychodzą hipno-ząbi kierowani przez hipnotyzerów – seminarzystów.

Poznań zdobyty – można by krzyknąć z radością i zachwytem. I jednego i drugiego nie brakuje uczestnikom, którzy brali w nich udział, bo jak zapewnia jeden z prowadzących Michał Cieślakowski – Tak dużej dawki hipnotycznej wiedzy i praktyki, w tak krótkim czasie, nie przyjął chyba jeszcze nikt.

Na seminarium zjawiło się około 50 osób. Miały one okazje poznać -Indukcje Elman’a, hipnoze rozrywkową, zarządzanie bólem, indukcje błyskawiczne i wiele innych rodzajów hipnozy i jej możliwości.

Seminarium było prowadzone w dynamiczny sposób i nie brakowało niezbędnej teorii, a także praktyki. Ponad programowo trenerzy wyszli w poniedziałek na ulicę by demonstrować hipnozę na przypadkowych przechodniach (patrz zdjęcia poniżej).

Na seminarium był także jeden z czytleników e-hipnoza.pl, swoimi wrażeniami pochwalił się na forum – http://www.forum.e-hipnoza.pl/moje-pomysly/topic258-15.html#p25558

O wrażaniach z seminarium Michał Cieślakowski

Pierwsze Ogólnopolskie Seminaria o Hipnozie dobiegły do końca.

Bardzo cieszę się z tak dużego zainteresowania. Było nas prawie 50 osób i wszyscy bawiliśmy się świetnie, rozwijając i ćwicząc umiejętności hipnotyzerskie.
Poznałem całą masą pozytywnych i otwartych ludzi i chyba to było dla mnie najcenniejsze.  Wyrazy zdumienia, rozbawienia, zachwytu, ciekawości, a także brawa uczestników i liczne pytania, pomogły mi działać na wysokich obrotach i dawać z siebie wszystko.

Tak dużej dawki hipnotycznej wiedzy i praktyki, w tak krótkim czasie, nie przyjął chyba jeszcze nikt. Ponad 25 godzin seminariów w 1 wieczór i 2 dni… a żeby tego było mało, to hipnotyzowaliśmy się także w czasie przerw.  Na deser, w poniedziałek, daliśmy Poznaniakom pokaz hipnozy ulicznej, zbierając wokół nas tłumy.

Wieczorem, wyczerpany, ale szczęśliwy wróciłem do domu.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za niesamowitą atmosferę; kolegom prowadzącym za wspólne wzniesienie tych seminariów na tak wysoki poziom; a także serwisowi e-hipnoza.pl, który objął patronat medialny nad imprezą; oraz firmie Barwy Umysłu za zorganizowanie tego niesamowitego wydarzenia.

Niech Trans będzie z Wami.

Galeria zdjęć: