tvnCzy każdy może hipnotyzować jak Jurij? Jak nauczyć się hipnotyzować? Jaka technika jest najlepsza? Co hipnoza może, a czego nie może?

Ponieważ dzisiaj trafi tutaj masa świeżaków zmotywowana obejrzeniem rozmów w toku gdzie pojawiły się nasze rodzime gwiazdy z dziedziny hipnozy (początek programu o 15:55  na Tefałenie). Tworzę tę notkę dla was i dla ciebie też, byś mógł zadać dowolne pytanie dotyczące hipnozy, a nawet osoby któregoś z hipnotyzerów. Jak będzie trzeba to ocenimy ich poczynania nawet pod względem etycznym. Nie ma dzisiaj rzeczy, o które nie można spytać, wyłączając oczywiście pytania głupie 🙂

Będę odpowiadał na wszystkie wasze pytania, będę wskazywał artykuły, które pytania będą dotyczyły. Nawet jeśli ktoś spyta „jak hipnotyzować?” to ja mu odpowiem, nawet jeśli spyta o mój rozmiar nogi i czy to prawda, że jest idealnym rozmiarem dla hipnotyzera, to również odpowiem mu, że jest to prawdą.

Dzisiaj pytania, a jutro zrobię analizę tego co działo się w programie o godzinie bliżej nieznanej, ale zapewne o standardowej porze. Będę również o tym informował na blipie, a jak ktoś nie chce by go coś ominęło, to zapisuje się do subskrypcji i informacje o nowym artykule dostanie na e-mail.