Hipnoza już dawno przestała być tajemną wiedzą dla wybranych. Dziś możemy ją poznawać i stosować wszędzie tam gdzie jest skuteczna. Wyłączanie bólu przy użyciu hipnozy należy do tych dziedzin, gdzie skuteczność potwierdzona jest wieloma badaniami. Dziś możliwe do poznania, nauczenia się i doświadczenia przez ciebie!

Dręczą Cię migrenowe bóle głowy? Hipnotyczne wyłącznie bólu jest dla ciebie!

Masz bolesne bóle menstruacyjne? Hipnotyczne wyłącznie bólu jest dla ciebie!

Chcesz nauczyć się kontrolować swój ból podczas borowania zębów? Hipnotyczne wyłącznie bólu jest dla ciebie!

Chcesz pozbyć się bólu, czy chcesz przygotować się do sytuacji, gdy ból może wystąpić? Tak, hipnotyczne wyłącznie bólu jest dla ciebie!

Wykorzystaj najskuteczniejsze techniki hipnotyczne by wyłączyć ból tam gdzie jest on niepotrzebny. Musisz jednak wiedzieć, że bóle nie są zupełnie zbędne. Jest to informacja dla ciebie, że w którymś miejscu Twojego ciała dzieje się coś niepokojącego. Kiedy jednak wiesz co jest przyczyną bólu, to nie stoi na przeszkodzie nic byś ból ten wyłączył!

Wygraj z bólem. Zabezpiecz się na przyszłość

Podaruj sobie uśmiech i możliwość kontrolowania własnego ciała. Dzięki naszej sesji indywidualnej z doświadczonym hipnotyzerem zyskasz nowe narzędzie w samoleczeniu. Gwarantujemy Ci, że nauczymy osiągać to co obiecujemy. Płacisz za efekt!

Sesja skierowana jest również do tych którzy inwestują w to co posiadają w życiu najdłużej – w siebie. Bo warto wiedzieć i warto umieć to co pozwoli uniknąć niechcianego. Zdobądź umiejętności na całe życie.

Wystarczy, że po naszej sesji zamkniesz oczy, pomyślisz o kilku słowach i wyłączysz ból w dowolnym miejscu Twojego ciała!

Pamiętaj! Ból może mieć różne przyczyny. Jeśli na coś chorujesz, skontaktuj się z lekarzem, czy możesz wykorzystywać tego typu metody. Przed odbyciem sesji podpiszesz oświadczenie o odpowiedzialności za wykorzystywanie zdobytej umiejętności.

Cena sesji indywidualnej to 250 zł za 1,5 godziny. Pamiętaj, płacisz za efekt.

Sesja odbywa się w siedzibie firmy w Warszawie.

Czy wiesz, że…

Hipnotyczne wyłączanie bólu wielokrotnie wykorzystywane było przez specjalistów w tej dziedzinie podczas zabiegów dentystycznych, a nawet operacji z otwartą jamą brzuszną?

Hipnotyczne wyłączanie bólu jest jedną z metod terapii, w której choroba ma podłoże psychosomatyczne?

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, dalsze informacje uzyskasz drogą e-mailową, oraz telefoniczną.