Home Bez kategorii Polityka prywatności

Polityka prywatności

0

topimg_privacypolicy

Korzystanie z serwisu e-hipnoza.pl jest równoznaczne z akceptacją zasad polityki prywatności znajdujących się na niniejszej stronie.

Serwis zastrzega sobie możliwość zmiany zasad polityki prywatności, które wchodząc w życie obowiązują wszystkich użytkowników serwisu. Zasadą pozostając bez zmian jest nieudostępnianie danych personalnych i adresowych osobom trzecim, w szczególności handel nimi. Z zastrzeżeniem o samodzielnym udostępnieniu przez użytkownika serwisu swoich danych osobowych i adresowych w postaci nicku czy w komentarzach podając np. swój e-mail.

Jeśli nie respektujesz niniejszej polityki prywatności nie odwiedzaj e-hipnoza.pl i podlegającego mu forum forum.e-hipnoza.pl i nie zakładaj tam swoich kont oraz nie udostępniaj swoich danych osobowych.

Dane osobowe

Korzystając z niektórych możliwości serwisu możesz zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych w wypełnianym formularzu lub w inny sposób. Nie podanie ich blokuje możliwość prawidłowego wykonania czynności, której one dotyczyły.

Jawne dane osobowe

Przy wysyłaniu komentarza w serwisie udostępniasz swój nick (internetowa nazwa użytkownika) lub imię lub/i nazwisko. Korzystając z forum udostępniasz również swój e-mail nad czym serwis nie może sprawować żadnej kontroli i nie jest w stanie zabezpieczyć tych danych przed osobami trzecimi. Te dane nie podlegają polityce prywatności.

Niezapowiedziane wiadomości

Serwis zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskał w wyniku swojej działalności. Wiadomości dotyczą niekomercyjnych jak również komercyjnych informacji.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach e-hipnoza.pl.

Wyłączenie odpowiedzialności

Znajdujące się techniki i porady na stronie są wynikiem doświadczeń ich autorów. W ich przypadku okazały się skuteczne, nie gwarantuje to jednak sukcesu w przypadku innych osób, dlatego należy wszystko konfrontować z samym sobą i stwierdzać, czy można te rady wprowadzić w życie, jeśli będą adekwatne do sytuacji. Za ewentualne problemy wynikające z tego tytułu serwis nie odpowiada.

Zamieszczone reklamy są własnością reklamodawców, a na ich stronach obowiązują ich własne zasady, na które serwis e-hipnoza.pl nie ma wpływu i nie może odpowiadać za prowadzoną przez nich politykę.

Komentarze na stronie i forum są opinią ich autorów, oni posiadają do nich prawa autorskie i w pełni za nie odpowiadają. Serwis e-hipnoza.pl nie odpowiada za komentarze swoich użytkowników.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.