reklamaebook

To miał być zwykły dzień. Obudziłem się rano, otworzyłem oczy, ale coś było nie tak. Motywacja mieszała się z frustracją. Chęci działania przeciwstawiało się zrezygnowanie. Co się ze mną dzieje? Dokąd zmierzam? – zastanawiałem się nie mogąc uciszyć myśli. Mój umysł zbuntował się przeciwko mnie – pomyślałem i dotarło do mnie, że to efekt niezdarności w działaniu, że to efekt braku realizacji celów. Zapragnąłem to zmienić, natychmiast, ale po chwili znów ogarnęły mnie wątpliwości. Czy dam radę?

W moje głowie wrzało od myśli – Dlaczego jestem taki zrezygnowany? Dlaczego nie ma we mnie konsekwencji działania? Skąd ta frustracja? – Pytałem samego siebie. Zrozumiałem, że brakuje mi motywacji i zaangażowania. Postanowiłem, że to zmienię, że od teraz będę konsekwentniej realizował swoje założenia, zadbam o każdy aspekt lepiej niż dotychczas. Nie minęło 7 dni, gdy znów zacząłem dostrzegać kolejne niedokończone przeze mnie działania. Wtedy ogarnęła mnie wściekłość.

Nie poddałem się i tym razem wytężyłem wszystkie swoje zasoby umysłowe, wykrzesałem całą swoją energię by zmienić swoje podejście. Byłem zmotywowany, tym razem wszystko miało wyglądać lepiej. Nie minęło więcej jak 3 dni, a zamiast wyznaczonych celów robiłem wszystko inne, co niekoniecznie było ważne i potrzebne. Nie zostało mi nic innego jak się poddać. Po prostu taki już jestem – mogłem pomyśleć.

Nie! Jeszcze raz, nie mogę tego przegrać! Krzyczałem z głębi myśli. W międzyczasie zacząłem się interesować muzyką klasyczną. Lubiłem wsłuchiwać się w ciszy w najpiękniejsze skrzypcowe koncerty i wyłapywać poszczególne dźwięki instrumentów. Przyniosło mi to spokój, którego wcześniej mi brakowało, znikały złe myśli, frustracja i chęć poddania się. Potrafiłem odrzucić wszystkie negatywne emocje, relaksować się i spojrzeć na własne dokonania z innej perspektywy. Z perspektywy możliwości, a nie porażek; umiejętności, a nie braków.

Sam spokój i pozytywne myślenia to było jednak wciąż za mało. Chciałem wprowadzać skuteczne zmiany w swoim myśleniu, podejściu i nawykach. W tym czasie poznałem hipnozę, co prawda w wydaniu rozrywkowym, ale szybko odkryłem jej działanie i możliwość wykorzystania w swoim życiu. Zacząłem praktykować autohipnozę. Szybko okazało się, że autohipnoza jest podobna do stanu relaksu, który osiągam przy słuchaniu muzyki klasycznej. Istniała jednak jedna zasadnicza różnica – w autohipnozie kierowałem całym procesem rozluźniania, kierowałem swoimi myślami i wypowiadałem autosugestie. W efekcie wprowadzałem zmiany do swoich nawyków, sposób podejścia, a nawet myślenia.

Właśnie tego szukałem! – mogłem wykrzyczeć po zrealizowaniu wielu celów na swojej drodze m.in. stworzenia największego serwisu o hipnozie, ukończeniu studiów psychologicznych, zmianie nawyków żywieniowych czy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Poczułem, że muszę podzielić się swoją wiedzą, dlatego stworzyłem e-book ze zbiorem autorskich technik. Opisałem w nim wszystkie techniki relaksacyjne i metody wpływania na własne nawyki i myślenie, które pomogły mi w realizacji celów. Chcę byś na swojej drodze nie zadawał pytania „czy?”, a „jak?” zrealizujesz swoje cele. Znajdź najlepszą dla siebie drogę!

Co o książce mówią jej czytelnicy?

Maciej Wądołowski:
„Autohipnoza w praktyce-droga do celu, to bardzo dobry podręcznik dla tego kto chce poznać i wykorzystać podświadomość. W porównaniu do `Potęgi podświadomości` J.Murphyego, Autohipnoza…  jest bardziej praktyczną lekturą.”

Damian Pająk:
” ‚Autohipnoza w praktyce’ jest doskonałym poradnikiem dla wszystkich, którzy szybko i skutecznie chcieliby zgłębić informacje o autohipnozie – zarówno te podstawowe jak i bardziej zaawansowane. Książka zawiera rzetelne opisy, krok po kroku starannie wgłębiające w tematykę. Sam dopiero raczkuję w autohipnozie, lecz dzięki lekturze nie odczuwam już zagubienia w temacie. Wiem dokładnie, czego się mogę nauczyć i którą pójść drogą, aby to osiągnąć. Za tak przystępną cenę, w skład której zalicza się także dostęp do ciągle się poszerzających zagadnień na stronie, zakup jest więcej niż opłacalny.”

Robert Grądzki:
„Miałem wrażenie, że z hipnozą to jedna wielka ściema. Jak się później okazało po prostu nic na jej temat nie wiedziałem. E-hipnoza.pl wszystko zmieniła. Nauczyłem się hipnozy, która okazała się bardzo prosta i skuteczna. Autohipnoza w praktyce – droga do celu szczególnie przypadła mi do gustu, bo wszystko czego potrzebuję to techniki, 15 minut i ja sam.”

Zamówienie

Wartość e-booka z pełnym wsparciem autora, konsultacjami, doradztwem i indywidualnymi skryptami to 149,99 zł. W skład pakietu wchodzą konsultacje z autorem oraz indywidualny skrypt na życzenie dotyczący:
– techniki wprowadzania w autohipnozę
– dowolnej techniki! Wystarczy jedynie określić zakres – technika na stres, motywację, na relaks itp.
Doradztwo w zakresie:
– przemian osobistych (planowaniu, stawianiu sobie celów, realizowaniu zamierzeń)
Konsultacje w zakresie:
– dostosowywania znanych technik
– tworzenia własnych technik
– dokonywania wyborów

Możesz również nabyć e-booka z poradami autora w cenie 39,99 zł. Możesz zadać dowolne 3 pytania na dowolny temat związany z treścią e-booka.

Cena e-booka 24,99 zł

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb! Więcej informacji poniżej.

Chcesz o coś spytać? – Skontaktuj się ze mną

Zamówienie

Regulamin

1. Zamów książkę przez formularz lub w serwisie aukcyjnym allegro.pl tylko gdy jesteś pewien zakupu.
2. E-book zostaje wysłany w dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie i następuje to w miarę możliwości jak najszybciej i nie dłużej jak w ciągu 24 godzin od daty wpłynięcia pieniędzy na konto.
3. Książka jest wysyłana tylko i wyłącznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Nigdy nie jest wysyłana na prośbę, skan dowodu wpłaty i inne dokumenty potwierdzające dokonanie przelewu. Brana pod uwagę jest jedynie dokumentacja po stronie sprzedającego, czyli wspomniana data zaksięgowania pieniędzy na koncie.
4. Nie odpowiadam za problemy z otwarciem książki. Jest ona w formacie pdf i działa zgodnie ze standardami tego formatu. Należy zaopatrzyć swój komputer we właściwe oprogramowanie (jest darmowe) Adobe Reader.
5. e-hipnoza.pl respektuje politykę prywatności. Wszystkie dane klientów są chronione i nigdy nie są udostępniane osobom trzecim. Służą jedynie do kontaktu i weryfikacji.
6. Możesz kontaktować się z autorem książki w razie pytań, wątpliwości lub potrzeby pomocy. Jeśli tylko to możliwe autor stara się pomóc w kwestiach merytorycznych, ale również technicznych.