reklamaebook

Nie jest to standardowy e-book do konsumowania wiedzy. To przede wszystkim praktyczny zbiór technik i metod wywierania wpływu na swoją podświadomość. Od pierwszej strony zaprasza do praktyki autohipnozy w prosty sposób pokazując mechanizmy fizjologiczne i psychologiczne.

Po przeczytaniu e-booka nie tylko nauczysz się się autohipnozy, ale dowiesz się w jakim celu możesz ją wykorzystać m.in. dzięki takim technikom jak „programowanie podświadomości”.

Co o książce mówią jej czytelnicy?

Maciej Wądołowski:
„Autohipnoza w praktyce-droga do celu, to bardzo dobry podręcznik dla tego kto chce poznać i wykorzystać podświadomość. W porównaniu do `Potęgi podświadomości` J.Murphyego, Autohipnoza…  jest bardziej praktyczną lekturą.”

Damian Pająk:
” ‚Autohipnoza w praktyce’ jest doskonałym poradnikiem dla wszystkich, którzy szybko i skutecznie chcieliby zgłębić informacje o autohipnozie – zarówno te podstawowe jak i bardziej zaawansowane. Książka zawiera rzetelne opisy, krok po kroku starannie wgłębiające w tematykę. Sam dopiero raczkuję w autohipnozie, lecz dzięki lekturze nie odczuwam już zagubienia w temacie. Wiem dokładnie, czego się mogę nauczyć i którą pójść drogą, aby to osiągnąć. Za tak przystępną cenę, w skład której zalicza się także dostęp do ciągle się poszerzających zagadnień na stronie, zakup jest więcej niż opłacalny.”

Robert Grądzki:
„Miałem wrażenie, że z hipnozą to jedna wielka ściema. Jak się później okazało po prostu nic na jej temat nie wiedziałem. E-hipnoza.pl wszystko zmieniła. Nauczyłem się hipnozy, która okazała się bardzo prosta i skuteczna. Autohipnoza w praktyce – droga do celu szczególnie przypadła mi do gustu, bo wszystko czego potrzebuję to techniki, 15 minut i ja sam.”

Zamówienie

Wartość e-booka z pełnym wsparciem autora, konsultacjami, doradztwem i indywidualnymi skryptami to 149,99 zł. W skład pakietu wchodzą konsultacje z autorem oraz indywidualny skrypt na życzenie dotyczący:
– techniki wprowadzania w autohipnozę
– dowolnej techniki! Wystarczy jedynie określić zakres – technika na stres, motywację, na relaks itp.
Doradztwo w zakresie:
– przemian osobistych (planowaniu, stawianiu sobie celów, realizowaniu zamierzeń)
Konsultacje w zakresie:
– dostosowywania znanych technik
– tworzenia własnych technik
– dokonywania wyborów

Możesz również nabyć e-booka z poradami autora w cenie 39,99 zł. Możesz zadać dowolne 3 pytania na dowolny temat związany z treścią e-booka.

Cena e-booka 24,99 zł

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb! Więcej informacji poniżej.

Chcesz o coś spytać? – Skontaktuj się ze mną

Zamówienie

Regulamin

1. Zamów książkę przez formularz lub w serwisie aukcyjnym allegro.pl tylko gdy jesteś pewien zakupu.
2. E-book zostaje wysłany w dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie i następuje to w miarę możliwości jak najszybciej i nie dłużej jak w ciągu 24 godzin od daty wpłynięcia pieniędzy na konto.
3. Książka jest wysyłana tylko i wyłącznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Nigdy nie jest wysyłana na prośbę, skan dowodu wpłaty i inne dokumenty potwierdzające dokonanie przelewu. Brana pod uwagę jest jedynie dokumentacja po stronie sprzedającego, czyli wspomniana data zaksięgowania pieniędzy na koncie.
4. Nie odpowiadam za problemy z otwarciem książki. Jest ona w formacie pdf i działa zgodnie ze standardami tego formatu. Należy zaopatrzyć swój komputer we właściwe oprogramowanie (jest darmowe) Adobe Reader.
5. e-hipnoza.pl respektuje politykę prywatności. Wszystkie dane klientów są chronione i nigdy nie są udostępniane osobom trzecim. Służą jedynie do kontaktu i weryfikacji.
6. Możesz kontaktować się z autorem książki w razie pytań, wątpliwości lub potrzeby pomocy. Jeśli tylko to możliwe autor stara się pomóc w kwestiach merytorycznych, ale również technicznych.