Home Bez kategorii E-book: Autohipnoza w praktyce – droga do celu

E-book: Autohipnoza w praktyce – droga do celu

4

reklamaebook

To miał być zwykły dzień. Obudziłem się rano, otworzyłem oczy, ale coś było nie tak. Motywacja mieszała się z frustracją. Chęci działania przeciwstawiało się zrezygnowanie. Co się ze mną dzieje? Dokąd zmierzam? – zastanawiałem się nie mogąc uciszyć myśli. Mój umysł zbuntował się przeciwko mnie – pomyślałem i dotarło do mnie, że to efekt niezdarności w działaniu, że to efekt braku realizacji celów. Zapragnąłem to zmienić, natychmiast, ale po chwili znów ogarnęły mnie wątpliwości. Czy dam radę?

W moje głowie wrzało od myśli – Dlaczego jestem taki zrezygnowany? Dlaczego nie ma we mnie konsekwencji działania? Skąd ta frustracja? – Pytałem samego siebie. Zrozumiałem, że brakuje mi motywacji i zaangażowania. Postanowiłem, że to zmienię, że od teraz będę konsekwentniej realizował swoje założenia, zadbam o każdy aspekt lepiej niż dotychczas. Nie minęło 7 dni, gdy znów zacząłem dostrzegać kolejne niedokończone przeze mnie działania. Wtedy ogarnęła mnie wściekłość.

Nie poddałem się i tym razem wytężyłem wszystkie swoje zasoby umysłowe, wykrzesałem całą swoją energię by zmienić swoje podejście. Byłem zmotywowany, tym razem wszystko miało wyglądać lepiej. Nie minęło więcej jak 3 dni, a zamiast wyznaczonych celów robiłem wszystko inne, co niekoniecznie było ważne i potrzebne. Nie zostało mi nic innego jak się poddać. Po prostu taki już jestem – mogłem pomyśleć.

Nie! Jeszcze raz, nie mogę tego przegrać! Krzyczałem z głębi myśli. W międzyczasie zacząłem się interesować muzyką klasyczną. Lubiłem wsłuchiwać się w ciszy w najpiękniejsze skrzypcowe koncerty i wyłapywać poszczególne dźwięki instrumentów. Przyniosło mi to spokój, którego wcześniej mi brakowało, znikały złe myśli, frustracja i chęć poddania się. Potrafiłem odrzucić wszystkie negatywne emocje, relaksować się i spojrzeć na własne dokonania z innej perspektywy. Z perspektywy możliwości, a nie porażek; umiejętności, a nie braków.

Sam spokój i pozytywne myślenia to było jednak wciąż za mało. Chciałem wprowadzać skuteczne zmiany w swoim myśleniu, podejściu i nawykach. W tym czasie poznałem hipnozę, co prawda w wydaniu rozrywkowym, ale szybko odkryłem jej działanie i możliwość wykorzystania w swoim życiu. Zacząłem praktykować autohipnozę. Szybko okazało się, że autohipnoza jest podobna do stanu relaksu, który osiągam przy słuchaniu muzyki klasycznej. Istniała jednak jedna zasadnicza różnica – w autohipnozie kierowałem całym procesem rozluźniania, kierowałem swoimi myślami i wypowiadałem autosugestie. W efekcie wprowadzałem zmiany do swoich nawyków, sposób podejścia, a nawet myślenia.

Właśnie tego szukałem! – mogłem wykrzyczeć po zrealizowaniu wielu celów na swojej drodze m.in. stworzenia największego serwisu o hipnozie, ukończeniu studiów psychologicznych, zmianie nawyków żywieniowych czy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Poczułem, że muszę podzielić się swoją wiedzą, dlatego stworzyłem e-book ze zbiorem autorskich technik. Opisałem w nim wszystkie techniki relaksacyjne i metody wpływania na własne nawyki i myślenie, które pomogły mi w realizacji celów. Chcę byś na swojej drodze nie zadawał pytania „czy?”, a „jak?” zrealizujesz swoje cele. Znajdź najlepszą dla siebie drogę!

Co o książce mówią jej czytelnicy?

Maciej Wądołowski:
„Autohipnoza w praktyce-droga do celu, to bardzo dobry podręcznik dla tego kto chce poznać i wykorzystać podświadomość. W porównaniu do `Potęgi podświadomości` J.Murphyego, Autohipnoza…  jest bardziej praktyczną lekturą.”

Damian Pająk:
” ‚Autohipnoza w praktyce’ jest doskonałym poradnikiem dla wszystkich, którzy szybko i skutecznie chcieliby zgłębić informacje o autohipnozie – zarówno te podstawowe jak i bardziej zaawansowane. Książka zawiera rzetelne opisy, krok po kroku starannie wgłębiające w tematykę. Sam dopiero raczkuję w autohipnozie, lecz dzięki lekturze nie odczuwam już zagubienia w temacie. Wiem dokładnie, czego się mogę nauczyć i którą pójść drogą, aby to osiągnąć. Za tak przystępną cenę, w skład której zalicza się także dostęp do ciągle się poszerzających zagadnień na stronie, zakup jest więcej niż opłacalny.”

Robert Grądzki:
„Miałem wrażenie, że z hipnozą to jedna wielka ściema. Jak się później okazało po prostu nic na jej temat nie wiedziałem. E-hipnoza.pl wszystko zmieniła. Nauczyłem się hipnozy, która okazała się bardzo prosta i skuteczna. Autohipnoza w praktyce – droga do celu szczególnie przypadła mi do gustu, bo wszystko czego potrzebuję to techniki, 15 minut i ja sam.”

Zamówienie

Wartość e-booka z pełnym wsparciem autora, konsultacjami, doradztwem i indywidualnymi skryptami to 149,99 zł. W skład pakietu wchodzą konsultacje z autorem oraz indywidualny skrypt na życzenie dotyczący:
– techniki wprowadzania w autohipnozę
– dowolnej techniki! Wystarczy jedynie określić zakres – technika na stres, motywację, na relaks itp.
Doradztwo w zakresie:
– przemian osobistych (planowaniu, stawianiu sobie celów, realizowaniu zamierzeń)
Konsultacje w zakresie:
– dostosowywania znanych technik
– tworzenia własnych technik
– dokonywania wyborów

Możesz również nabyć e-booka z poradami autora w cenie 39,99 zł. Możesz zadać dowolne 3 pytania na dowolny temat związany z treścią e-booka.

Cena e-booka 24,99 zł

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb! Więcej informacji poniżej.

Chcesz o coś spytać? – Skontaktuj się ze mną

Zamówienie


 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (wymagany ważny e-mail)


 

Regulamin

1. Zamów książkę przez formularz lub w serwisie aukcyjnym allegro.pl tylko gdy jesteś pewien zakupu.
2. E-book zostaje wysłany w dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie i następuje to w miarę możliwości jak najszybciej i nie dłużej jak w ciągu 24 godzin od daty wpłynięcia pieniędzy na konto.
3. Książka jest wysyłana tylko i wyłącznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Nigdy nie jest wysyłana na prośbę, skan dowodu wpłaty i inne dokumenty potwierdzające dokonanie przelewu. Brana pod uwagę jest jedynie dokumentacja po stronie sprzedającego, czyli wspomniana data zaksięgowania pieniędzy na koncie.
4. Nie odpowiadam za problemy z otwarciem książki. Jest ona w formacie pdf i działa zgodnie ze standardami tego formatu. Należy zaopatrzyć swój komputer we właściwe oprogramowanie (jest darmowe) Adobe Reader.
5. e-hipnoza.pl respektuje politykę prywatności. Wszystkie dane klientów są chronione i nigdy nie są udostępniane osobom trzecim. Służą jedynie do kontaktu i weryfikacji.
6. Możesz kontaktować się z autorem książki w razie pytań, wątpliwości lub potrzeby pomocy. Jeśli tylko to możliwe autor stara się pomóc w kwestiach merytorycznych, ale również technicznych.

Komentarze(4)

 1. E-booka zamówiłem w marcu tego roku. Przyznam, że „maltretowany” przez innych różnymi książkami (typu „Potęga podświadomości”) byłem trochę sceptyczny względem „Autohipnozy…”. Jednak moje zaskoczenie było ogromne, książka napisana jest konkretnie, rzeczowo, na temat, bez zbędnych powtórzeń „wspaniałości, jakie nas czekają” (jak to w przypadku wielu różnych książek, zawsze określam to mianem „telezakupy Mango Gdynia” :P). Jest to praktyczny poradnik, który usprawnia pracę nad sobą, daje wskazówki jak skutecznie zwalczać stres, jak się zrelaksować, jak rozwiązywać różne problemy (również te emocjonalne). Dobre narzędzie wspomagające rozwój osobisty 🙂
  Zdecydowanie nie żałuję nabycia tej książki, szczerze polecam! 🙂
  Adrian, kolokwialnie mówiąc – odwaliłeś kawał dobrej roboty! 🙂 Dzięki!
  Pozdrawiam 🙂
  Krzysztof

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.