Nieprawda! Jesteś zajebisty i wystarczająco kompetentny by osiągnąć wszystko czego pragniesz.

No dobra, przegiąłem, nie stać cię na wszystko. Czy może nie przegiąłem? W którym miejscu wyznaczyłeś sobie granice swoich osiągnięć? W którym miejscu zaprzestaniesz się rozwijać i zdobywać kolejne cele?

To nie będzie długa notka. Chcę ci jedynie powiedzieć, że jesteś zajebisty. Masz potencjał by każdy kupon życia był zwycięskim.

Jak często mówisz sobie, że drzemie w tobie ogromna moc do osiągania sukcesów, zarabiania dużych pieniędzy, zaspokajania swoich pragnień i psychologicznych potrzeb?

Chcę ci powiedzieć, że masz tę moc. Wykorzystaj ją i sam zobacz, że ona działa, że przynosi ci sukces, zaangażuj ją!

Piszę tę notkę, bo poczułem, że zbyt często zapominasz o słaniu sobie komplementów, zapominasz, że jesteś zajebisty, wspaniały i godny realizacji swoich marzeń. Nie zapominaj! Ciągle o tym pamiętaj, przypominaj sobie i komplementuj siebie, bo ty, to jedyna osoba która zostanie z tobą do końca życia bez względu na wszystko. Żyj ze sobą w zgodzie i miłości, patrz na siebie i świat w świetle możliwości i spełniania marzeń. A wiesz po co? Zajebisty też, ale chciałem dodać, że szczęśliwy i spełniony, taki jesteś, gdy kochasz siebie i szukasz interesujących rozwiązań dla końcowego sukcesu.

A teraz, powiedz sobie jeszcze 4 komplementy i spadaj działać 🙂