Home Hipnoza w praktyce Darmowy poradnik autohipnozy

Darmowy poradnik autohipnozy

23

z8829651AAWysoka skuteczność, zero stresu i dostęp do maksimum swoich możliwości – poznaj najskuteczniejszą technikę autohipnozy, której nauczysz się w 5 minut, a stan autohipnozy osiągniesz już po 1 minucie! Wszystko to w darmowym poradniku autohipnozy.

Korzystając z Darmowego Poradnika Autohipnozy nauczysz się najszybszej i najskuteczniejszej techniki autohipnozy. Stworzyłem ją specjalnie dla użytkowników e-hipnoza.pl dlatego aby ją otrzymywać, wystarczy że wpiszesz w niżej umieszczonej tabelce swój e-mail. Poradnik natychmiast powędruje pod wskazany adres.

W Darmowym Poradniku Autohipnozy…

1. Znajdziesz najskuteczniejszą technikę autohipnozy.
2. Dowiesz się czym jest autohipnoza i jak łatwo się jej nauczyć.
3. Poznasz kilka gotowych przykładów wykorzystania autohipnozy w życiu zawodowym i osobistym.
4. Konkretnie i w prosty sposób przedstawię Ci zasady funkcjonowania autohipnozy.
5. Na koniec zaproszę Cię do włączenia się w rozwój poradnika. Jak to zrobisz? Zobacz Bonus 1!

Zostawiając na tej stronie swój adres e-mail zgadzasz się na otrzymywanie od serwisu e-hipnoza.pl informacji związanych z poradnikiem, a także wszelkich informacji związanych z promocją materiałów znajdujących się w serwisie. Pierwszą z nich będzie Darmowy Poradnik Autohipnozy oraz „Potwierdzenie subskrypcji”. Poradnik znajduje się w formacie PDF. Jeśli nie masz odpowiedniego oprogramowania, znajdziesz je w internecie, jest darmowe. Pamiętaj o aktywacji subskrypcji, aby otrzymywać uaktualnienia poradnika. Przeczytaj także Politykę prywatności.

Bonus 1

Poradnik to projekt rozwojowy, który będzie wzbogacany o nowe techniki, informacje zwrotne czytelników i moje przemyślenia. Aktualizacje będziesz otrzymywać na swój adres e-mail.

Bonus 2

Będąc użytkownikiem e-hipnoza.pl otrzymasz informacje o wszystkich nowościach, darmowych materiałach, a także materiałach płatnych. Ponadto otrzymasz informacje o konkursach i zniżkach.

Poradnik na Twojej skrzynce e-mail

Wpisz adres e-mail i imię w poniższej tabelce. Po naciśnięciu „Zapisz”  wciągu godziny otrzymasz poradnik na wskazany adres. Aby otrzymywać aktualizacje poradnika i korzystać ze wszystkich możliwości z nim związanych, nie zapomnij aktywować swojej subskrypcji. W oddzielnym e-mailu otrzymasz informację o procesie aktywacyjnym.

 

Komentarze(23)

 1. Jak to naprawdę jest ? Jeśli np. osoba chora wyobraża sobie, że jest zdrowa, to czy faktycznie zdrowieje, czy choroba dalej drąży organizm a chory widzi siebie zdrowym?

 2. Odwołuję – Postanowiłam zaczekać troszkę, pójść spać(swoją drogą, chyba wiem co spróbuję sprawić gdy już zacznie mi się udawać) i sprawdzić gdy się obudzę… i proszę. Doszedł, z małym opóźnieniem, ale jednak.

  1. Wystąpiły pewne problemy techniczne. Skorzystaj z formularza jeszcze raz, a otrzymasz poradnik w ciągu godziny.

  1. e-hipnoza.pl jest aktualnie przenoszona na inne serwery oraz zmieniana jest szata graficzna. Niektóre funkcje nie działają jeszcze tak jak powinny. W ciągu kilku – kilkunastu dni proces uruchamiania na nowym szablonie i serwerze powinien zostać zakończony. Oprócz wspomnianych funkcji strona będzie działać szybciej, co już z pewnością jest zauważalne.

 3. Nie mogę wysłać maila żeby otrzymać poradnik. Wyskakuje komunikat o błędzie, że coś poszło nie tak

  1. Mechanizm został poprawiony. Proszę wysłać formularz raz jeszcze, teraz powinno działać prawidłowo.

 4. A jak wpisuje w tabelke pod tekstem, lub tą w subskrybcji, to mi pokazuje „Coś poszło nie tak. Sprawdź czy wszystkie pola wypełnione są prawidłowo
  Security Nonce is invalid!”
  A jestem pewna, że wszystko jest wypełnione jak należy – sprawdzałam

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *