Home Z życia strony e-hipnoza.pl taka jak chcesz

e-hipnoza.pl taka jak chcesz

8

Pomóż mi dostosować e-hipnoza.pl do Twoich oczekiwań. Zaczynamy od krótkiej, anonimowej ankiety.

Po kilku zdaniach wstępnych, które właśnie czytasz, poniżej odnajdziesz ankietę, którą przygotowałem specjalnie dla Ciebie. To co jest dla mnie, to Twoje odpowiedzi, które pozwolą mi stworzyć taki serwis e-hipnoza.pl, który będzie dla Ciebie przyjazny, funkcjonalny, pełen wiadomości takich jak chcesz, kiedy chcesz, o czym chcesz i za ile chcesz.

Ankieta jest w pełni anonimowa, zajmie Ci nie więcej jak kilka minut. Wypełnij ją rzetelnie, odpowiadając możliwie najpełniej na pytania otwarte, które w tej ankiecie będę cenił najbardziej.

Po wypełnieniu ankiety, przez satysfakcjonującą mnie ilość osób, opublikuje zbiorcze wyniki w oddzielnym artykule. Przedstawię w nim także plan wdrażania nowości (między innymi w oparciu o wyniki ankiety) na najbliższe miesiące.

Możesz również skontaktować się ze mną osobiście korzystając formularza kontaktowego – kontakt. Chętnie zapoznam się z każdą sugestią.

Komentarze(8)

  1. 33 ankiety wypełnione. Myślę, że jeszcze drugie tyle i spokojnie możemy zabrać się za analizę. Postaram się w niej nie tylko zinterpretować słupki procentowe, ale także odpowiedzieć na wasze sugestie.

  2. Moze to nie dotyczy bezposrednio ankiety ale brak mi spontanicznosci z pierwszych spotkan-kursow z Michalem Cieslakowskim.
    Troche traci na autentycznosci pasja w uscisku komercji.

  3. Do dziś zostało wypełnionych 47 ankiet i dynamika ich napływania zdecydowanie spada.

    Jutro zakończę ankietę i przedstawię jej wyniki. Zdradzę również plany rozwoju strony na najbliższe miesiące.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.