Powiadam wam, nagrodzeni Ci zostaną co nagrania swoje stworzą. Albowiem Pan bloga tego zamieści je tu i blask sławy na was skieruje.

Nie rzadko piszecie do mnie z prośbą o ocenę waszych twórczości audio i video. Niektóre zabawne, inne ciekawe i co najważniejsze w tym fachu skuteczne. Od zawsze was moi drodzy, niewdzięczni czytelnicy wspieram i chętnie wasze wypociny na stronie zamieszczam 🙂 I ku uciesze Pana, wasze nagrania powstają dość często dzięki inspiracji tym blogiem. Jak choćby Andrzej, który grasuje na stronie już od dawna. Popełnił on nagranie wideo, takie to oto:

Wszystko wygląda ładnie – Andrzeja marynarka koszula z komunii, jego gestykulacja i nawet ta piosenka, którą w tle śpiewa. Merytorycznie – testy wykonane bardzo fajnie. Na twoje przyszłe pokazy wbijam za darmo.

Dostawałem też masę nagrań audio. Te nagrywane z katarem były najlepsze 🙂 Jednak wrzucę te gorsze, a jako pierwsze nagranie Kuby, który zerżnął technikę z nagrań Pani Ewy Foley, ale jak wspomnę jeszcze, że to z płyty „doskonałe zdrowie”, to Ewa nie będzie miała za złe.

I kolejne nagranie nie wiem kogo. Jeśli autor się znajdzie, to niech napiszę, a imiennie wspomnę. Ujdzie w tłoku, można posłuchać.

Na deser jeszcze jeden film. Młody przynudza, jakieś cytaty ze strony można w jego wypowiedzi zauważyć. Jednak mimo wszystko pomysł jest fajny. W sumie to bym nie zwrócił na ten filmik uwagi, ale na końcu dowiaduje się, że jestem prowadzącym hipnotyzerem w Polsce, jestem świetny i prowadzę świetną stronę. Owszem, mówi prawdę, więc od razu przeskoczcie na ostatnią minutę i uczcie się jak zrobić mi dobrze.

Z pełną nieszczerością proszę o więcej filmików i nagrań. Nagrywajcie swoje pokazy, sesje hipnotyczne, techniki, które wymyślacie sami lub znajdujecie na blogu, który prowadzi prowadzący hipnotyzer w Polsce. Następnie wyślij mi to gówno albo zamieść link w komentarzach tutaj, a będziesz kolejnym łosiem, który zasłynie na tej stronie. Jak potrzebujesz rady merytorycznej to pisz do Pana, zawsze postaram się pomóc.