Home Z życia strony Hipno-newsletter

Hipno-newsletter

2

Już niemal 700 użytkowników z niego korzysta. A ty?

Każdego miesiąca kilkudziesięciu użytkowników dołącza do hipno-newslettera. Co zyskują dzięki temu?

Otrzymują zawsze najświeższe informacje o nowym artykule na e-hipnoza.pl są informowani także o ważnych wydarzeniach jako pierwsi. Użytkownik hipno-newslettera nie przegapi żadnego artykułu. Dzięki czemu może być ciągle na bieżąco bez konieczności codziennego monitoringu strony.

Żeby zapisać się do hipno-newslettera wystarczy założyć sobie konto na e-hipnoza.pl lub w jeszcze prostszy sposób – dodać swój adres e-mail. Wystarczy wprowadzić go w okienku „Twój adres e-mail”, tam po prawej, i wcisnąć „Subskrybuj”. Następnie wystarczy aktywować e-mail i już żadna wiadomość z e-hipnoza.pl ci nie umknie.

Przykład e-maila z e-hipnoza.pl:

Komentarze(2)

  1. Mam kilka chorób autoimmunologicznych oraz obustronna już neuralgie nerwu trójdzielnego.Bol atakuje pod wpływem zmiany temperatury,wiatru ,wilgoci ,kwasnego, ostrego,zimnego czy cieplejszego pokarmu.7lat leczę sie w por.bólu na czerniakowskiej w warszawie bez skutku.Czy mogę liczyc na pomoc

    1. Niestety nie posiadam takiej wiedzy i możliwości w tym zakresie, by skutecznie pomóc. Proszę jednak byś zaufała specjalistom i o ewentualne dodatkowe leczenie spytała we wspomnianej poradni.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.