Odkąd żyje e-hipnoza pytacie się mnie w e-mailach, w komentarzach na stronie i w wątkach na forum – czy hipnoza działa? Czy mogę się jej nauczyć? Czy każdy może hipnotyzować? Tak! Mam na to dowód i receptę!

Ryba pochwaliła się pod jednym z artykułów, że nagrała amatorski film swojej hipnozy. Ba, ryba do mnie napisała, czy nie chcę czasem wykorzystać filmiku na stronie. Ma chłopak wyczucie i finezje, bo owszem chcę wykorzystać, taki konkretny amator hipnozy rzadko się tu zdarza. Udowadnia przy tym, że hipnoza jest dla każdego, nie jest trudna i można się przy niej genialnie bawić.

W jego filmiku nie podoba mi się jedno. Czy ty się z mózgiem pokłóciłeś, że używasz nicku ryba2306? Wymyślmy mu coś normalnego, być może wpadnie wam coś do głowy jak obejrzycie jego poczynania:

Bardzo fajna amatorska hipnoza. Wykorzystane wszystkie standardowe wzorce sugestii i technik, które można znaleźć w książkach, czy tutaj na stronie. Dostępne dla wszystkich, łatwe do zastosowanie i przede wszystkim – skuteczne.

Tylko proszę o jedno – nie róbcie tak mostu kataleptycznego jak ryba prezentuje pod koniec filmiku. Ryba – źle to przygotowałeś, człowiek nie leżał stabilnie, krzesło naciskało na jego szyje, a to oparcie na nogi, też średnio fajnie wyglądało.  Następnym razem potraktuj swoją ofiarę bardziej komfortowo 🙂

Chcesz hipnotyzować jak ryba? Głupie pytanie, pewnie że chcesz. Rozwiązanie na zdobycie takich umiejętności jest dużo prostsze niż ci się wydaje. Tak, właśnie patrzysz na to rozwiązanie – e-hipnoza.pl Znajdziesz na stronie całą masę technik i objaśnień mechanizmów działania. Czytaj wnikliwie i sprawdzaj. I pamiętaj – nic nie przychodzi bez nauki i pracy.