W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, że musi zmienić stare menu, na nowe menu.

I oto jest, nowe menu po prawej stronie pod dobrze wszystkim znanym tytułem „Kategorie” już działa i sprawuje się świetnie. Głupio przyznać po tak długim czasie karania użytkowników korzystania ze starego, że tamto menu było do bani. Stali bywalcy wiedzą o czym mówię. Nowi wzruszą ramionami nie znając mrocznej przeszłości złowieszczego MENU.

Przyznacie, że to obecne przypomina trochę książkowy spis treści, ale jakże, tak właśnie miało być! Prosto, przejrzyście i wszystkie linki z danej kategorii otwarte za jednym kliknięciem.

Jeszcze chwila i zapieje z zachwytu, ale to jeszcze nie koniec zmian. Kolejną zmianą jest kalendarz szkoleń i pod menu „najbliższe kursy”. Dla fanów szkoleń i głodnych dodatkowej dawki wiedzy, to miód na pysznej kanapce jaką jest e-hipnoza.pl.

Sprawdźcie sami jak to wszystko działa 🙂

Ps.
Jednocześnie pragnę przeprosić ponad 720 użytkowników hipno-newslettera za otrzymanie w ostatnim czasie dwóch dziwnych e-maili, o tytule „Kalendarz szkoleń”. To był niczym zwiastun zmian, ale jednak to była moja pomyłka, gdyż nie wyłączyłem na moment dodania artykułu wtyczki rozsyłającej e-maile.