Home Z życia strony Konferencja na podsumowanie kwartalne

Konferencja na podsumowanie kwartalne

8

hipnoza.ttd.plKonferencja o czasach nowożytnych serwisu hipnoza.ttd.pl.

Serwis hipnoza.ttd.pl dynamicznie rozwija się już prawie od dwóch lat. Na cztery miesiące przed rocznicą organizuję konferencję, która ma być podsumowaniem ostatnich 4 miesięcy. Konferencje poprzedzi notka podsumowująca, która będzie odniesieniem do dyskusji na konferencji, na którą bardzo liczę. W takim razie poza chwaleniem się tym co już zostało zrobione, będzie również kreślenie przyszłości, by na kolejnym kwartalnym podsumowaniu było o czym pisać 🙂

Odnośnie sprawy technicznej, czyli jak wziąć udział w konferencji będzie informacja na dniach, ponadto kilka szczegółów podam w notce sobotniej, która pojawi się rano, ewentualnie po południu. Możecie też pytać w tym temacie, w końcu też po to on jest.

Ps.
Obrazek do notki stworzyłem sam, jakby ktoś nie widział są to wycinki strony 🙂

Komentarze(8)

  1. Tak, wszyscy niech się czują zaproszeni. Niech przybywają, witają się i chętnie rozmawiają, bo ta konferencja poświęcona będzie naszym planom na przyszłość.

  2. Konferencja odbyła się. Kto był ten zna wielkie przyszłościowe plany, a reszta niech czeka w błogiej nieświadomości na wprowadzenie w życie poruszanych tematów.

  3. Konferencja odbędzie się za tydzień w niedzielę. Niestety mnie nie będzie, ale z pewnością wynagrodzę to w kolejną niedzielę. Warto więc przychodzić co tydzień o 21:02.

  4. Kiedyś będziesz? Jako organizator, uważam, że powinieneś nie tyle być obecny co udzielać się najwięcej zachęcając tym samym innych do rozmów.

    Pisanie „bądźcie, bądźcie, ale mnie nie będzie”, mówiąc delikatnie jest jak urodziny bez solenizanta ;]

  5. Chciałbym być zawsze, ale studiuje i nie wszystkie weekendy jestem w domu. Jednak gdy ja będę to postaram się organizować coś specjalnego. Tego jednak nie da się robić co tydzień, w takim razie nie zawsze konferencja będzie ze mną, ale zawsze odbywać będzie się w wyznaczonym terminie i postaram się zadbać by i wtedy było warto przychodzić.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.