Nie jest nowiną, że e-hipnoza.pl to najlepsza witryna w naszej dziedzinie – hipnozy. I choć doskonale wiesz co zyskujesz będąc tutaj, raz jeszcze opowiem ci o nas i pokaże co jeszcze możesz zyskać.

Tutaj czytelnik ma okazję dowiedzieć się czym jest hipnoza, jeśli nie brak mu zapału i ambicji (a tylko tacy odwiedzają e-hipnoza.pl) może się jej także nauczyć, a pomaga w tym ponad 100 artykułów z dziedziny hipnozy i rozwoju osobistego.  Dla jeszcze ambitniejszych i chłonnych wiedzy i praktyki proponuję kursy hipnozy scenicznej, dyrektywnej, czy nawet terapeutycznej.

Ci co siedzą w hipnozie po uszy doskonale wiedzą o merytorycznej wartości tego miejsca. Tak duży zasób darmowych materiałów na temat hipnozy, znajduje się tylko na tej witrynie. Darmowe materiały na stronie, czy kursy po symbolicznej kwocie (w porównaniu do innych rynkowych cen) spotykają się często z liczną krytyką – z jednej strony zaniżanie wartości kursów hipnozy, z drugiej w ogóle darmowa wiedza, która przecież na kursach potrafi kosztować 3 tysiące złotych i więcej! Niegdyś najlepiej znany w Polsce hipnotyzer Jurij Mokryszczew chwalił mnie za pracę „pisarską” zaś za darmowe materiały na stronie mocno krytykował uważając, że „zbyt tanio sprzedaję swoją wiedzę”. Sprzedaję ją za darmo! Jedynie e-book mojego autorstwa jest wiedzą, za którą pobieram opłatę.

Czy zarzuty są słuszne?

Wy drodzy czytelnicy, chcecie jak najwięcej, jak najlepiej i najlepiej za darmo lub bardzo tanio. Parafrazując słynną reklamę – takie rzeczy tylko na e-hipnoza.pl. Chciałbym również z tego miejsca uspokoić tych, którzy uważają, że e-hipnoza.pl zaniża jakieś wartości. Jest wręcz przeciwnie – to co znajduje się na stronie jest podstawową wiedzą dla Was, a to co chcemy dać Wam za pieniądze musi być zdecydowanie lepsze! Nie chcemy powielać tego samego, wchodzić w standard większości. Tworzymy nowe, własne standardy.

Witryna e-hipnoza.pl jest najczęściej odwiedzaną w sieci. Posiada największy zbiór materiałów. Siłą rzeczy jest najpopularniejszą i opiniotwórczą.

Kreska – mistrz wraca

To osiągnięcia, na które pracowałem ze swoimi współpracownikami przez ostatnie miesiące, a nawet lata. Od dnia dzisiejszego pora wejść w nowy rozdział. Nie możemy pławić się ciągle w zwycięstwie, które osiągnęliśmy lata temu. Stajemy naprzeciw by dalej tworzyć, rozpoczynać nowe.

Ostatnie tygodnie były dla mnie trudne – bardzo dużo się uczyłem, bardzo dużo pracowałem i bardzo mocno się rozchorowałem. Mimo obecnego problemu ze zdrowiem mam czas, dużo motywacji i siły by nie tylko wybudzić z letargu e-hipnoza.pl, ale także pobudzić zmysły do nowych działań.

Zapraszam także wszystkich do współpracy. Trzeba rozbujać tę łajbę i wypłynąć na szeroki ocean 🙂

Technicznie

Nie zapominajcie o newsletterze i okienku facebookowym z zakontaktowani.pl. To są dwa kluczowe narzędzia dzięki którym nie stracisz kontaktu z e-hipnoza.pl. Żebym później nie powiedział – a nie mówiłem.

Gdy policzę do trzech otworzysz oczy, a twoje ciało i umysł będzie pełne energii. Raz, dwa, trzy… 🙂