Home Inne Nagrania do autohipnozy

Nagrania do autohipnozy

6

Stworzyć nagranie hipnotyczne i zgarnąć nagrodę? Jak najbardziej!

Poza wprowadzaniem siebie w trans metodą wewnętrznego głosu istnieje jeszcze metoda nagrań hipnotycznych. Będzie to skuteczniejsza metoda dla tych, którzy mają problem z odpowiednim rozluźnieniem się, jednoczesnym mówieniu do siebie i wizualizowaniu. Dodatkowo, dla przyszłych hipnotyzerów będzie to swoisty trening, gdyż mogą zbadać, czy ich głos i tempo mówienia jest odpowiednie, o skuteczności jego przekonają się wprowadzając siebie lub innych w trans.

Stwórz swoje pierwsze nagranie!

Włącz mikrofon i uruchom program do nagrywania, opcjonalnie możesz ściągnąć dźwięki natury z działu download, które będą służyć jako podkład. Wybierz sobie dowolną technikę ze strony. Wszystko jest dla ciebie przygotowane, wystarczy że odpalisz mikrofon i stworzysz swoje pierwsze nagranie hipnotyczne.

Techniki znajdziesz w kategorii hipnoza w praktyce
Dźwięki natury tutaj – dźwięki natury

Czy moje nagranie jest dobre?

Chcesz wiedzieć czy Twoje dzieło (czyt. nagranie hipnotyczne) jest zrobione prawidłowo i czy działa skutecznie? Wyślij je do mnie pod adres, który podany jest tutaj – kontakt. Udzielę Ci odpowiedzi na to pytanie i na wiele innych. Ponadto, jeśli nagranie będzie wykonane prawidłowo i znajdzie się na stronie serwisu otrzymasz za darmo książkę mojego autorstwa (o książce w menu, zakładka „e-book”) oraz będziesz mieć dostęp do materiałów dodatkowych na stronie.

Uwaga!
Wysyłając mi swoje nagranie zgadzasz się na publikację jego w serwisie hipnoza.ttd.pl i na stronach powiązanych z hipnoza.ttd.pl, o czym dodatkowo będę informował w e-mailu. Jeśli jednak nie chcesz by twoje nagranie trafiło do szerszego grona, zastrzeż to sobie wpisując w e-mailu, że „nie wyrażasz zgody na publikację swojego nagrania”. Wtedy nagranie będzie jedynie do mojego użytku i służę radą odnośnie ich tworzenia.

Komentarze(6)

  1. podobno bardziej się rozluźniamy gdy słuchamy nagrań płci przeciwnej,czy to prawda? mogę wysłać swoje nagrania tylko muszę zrzucić na kompa.

  2. Można dostać jakiś link do dobrego nagrania do autohipnozy?
    Bo ostatnio wciągnąłem się zupełnie w temat hipnozy a sądzę że takie nagrania byłyby dla mnie bardzo pomocne.
    Jeśli ktoś ma coś takiego proszę o kontakt na gadu: 13618269 bądź w komentarzach:)

  3. Po co Ci nagranie do autohipnzy ?? Można stwożyć samemu ja tak robię i działa 🙂 najpierw wprowadzeniew trans,sugestia pohipntyczna i wyjście z transu.
    Na wikipedii jest opis autohipnozy,podaje fragment: ” Nieosiągalne są afirmacje (sugestie) które mają prowadzić do zmiany osobistego rozwoju” – mojim zdaniem ewidentny błąd a waszym ??

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.