Home Z życia strony Nowa odsłona strony

Nowa odsłona strony

14

Z przyjemnością prezentuję nową odsłonę serwisu hipnoza.ttd.pl!

Na stronie jest jeszcze kilka rzeczy do przerobienia i aktywowania, jednak już dziś mogę ją udostępnić. Możecie dodać tutaj swój pierwszy komentarz na temat strony lub niekoniecznie, nie obrażę się 🙂 Będę między innymi tutaj informował o zmianach, a jeszcze trochę ich jest. Póki co bawcie się, a przewodnik do strony napiszę jeszcze w tym tygodniu, bo mam w zanadrzu jeszcze kilka ciekawych usprawnień.

Jeśli zauważycie jakiś błąd możecie śmiało go wytknąć w komentarzach np. pod jakimś artykułem gdzie ten błąd się znajduje (takie komentarze po przeczytaniu będę kasował).

Komentarze(14)

 1. Nowa strona na oporze mini wygląda znakomicie. Jutro przetestuje ją na google chrome i zdam relacje. Dobrym pomysłem było by gdybyś na stronie widniał jako Adrian zamiast Admin.

 2. Pytanie, czy w obliczu coraz to zwiększających się możliwości komunikacji na stronie, potrzebujemy chatroomu?

 3. Nie. Widziałem już czaty na wielu stronach i zawsze jak wchodziłem to nikt tam nie siedział. Do tego TS jest niezastąpiony. Trzeba promować pogawędki w tym programie : )

 4. Też tak uważam. Mamy TS, mamy komentarze, forum, a nawet blipa, na którym każdy może się zarejestrować i pisać komentarze. Poza tym ze mną można się kontaktować e-mailowo i przez gg.
  Jest to na prawdę ogrom możliwości i jak na tak niszową stronę chyba zbyt dużo możliwości i trzeba to bardziej sprecyzować, uściślić.
  Losy forum obecnie się warzą. Wszystko będzie zależeć od waszej aktywności na forum i tutaj w komentarzach. Ciężar po części przeniesie się tutaj na stronę jak choćby dział zamknięty z forum.
  Zostawiam to na razie jak jest, niech nastąpi selekcja naturalna 🙂

 5. Dokonałem kilku kosmetycznych zmian w tym dostosowałem stronę do najnowszej wersji FF… Mam prośbę do osób, które używają innych przeglądarek niż FF i IE. Jeśli strona gdzieś wygląda nieestetycznie, coś się rozjeżdża itp. dajcie znać, a postaram się to naprawić. Nie sposób dostosować strony do wszystkich przeglądarek, ale być może w przyszłości to nie będzie problem jak standardem stanie się css3.

 6. Bym zapomniał 🙂 Dodałem linki „zobacz też” widnieją pod każdym artykułem. Mam jednak drobny problem i może ktoś jest na tyle obcykany, że mi pomoże go szybko rozwiązać. Chodzi o to by pokazywały się fragmenty obok linków, oczywiście taką opcje wtyczka udostępnia, ale fragmenty te są bardzo długie, a nie widzę możliwości w panelu zarządzania wtyczką modyfikacji tego. Trzeba więc pogrzebać w kodzie, ale i tutaj mam problem z odnalezieniem tego. Jeśli ktoś zna się na tym, ewentualnie ma pomysł by zastąpić tą wtyczkę inną, to proszę pisać tu lub bezpośrednio do mnie. Dodam, że strona jest na WordPressie.

 7. Jak już wspominałem jestem ze starszej generacji i proszę byście brali nas pod uwagą, ja z braku czasu na razie czytam to co jest proponowane przez subskrypcje oraz wszystko przy okazji, lecz powoli przeczytam wszystko i z konieczności będę chciał zagłębiać się dalej, jednak wy młodzi uważacie za rzeczy oczywiste posługiwanie się możliwościami komputera, my starsi często nabywamy go i uczymy się rzeczy dla was oczywistych. Weźcie zatem pod uwagę że mimo naszych zapóźnień też pasjonuje nas ten temat, proponowałem znajomym tę stronę ale oni używają w większości komputerów by korzystać z komunikatorów (podobnie jak i ja do niedawna) Sednem mego wywodu jest ponowna moja prośba o jakiś przewodnik, przecież biegli w posługiwaniu się komputerem nie muszą z niego korzystać, jednak dobrze by było gdyby taki przewodnik ze słownikiem terminologii był widoczny przy wejściu na stronę, powinien też zawierać zachętę do zagłębiania się w tematy, są przecież wejścia jednorazowe i zniechęceni ,,zawiłościami,, rezygnują, co prawda to ich strata, ale jednak szkoda, bo strona jest niezwykle pasjonująca, ja jako entuzjasta uparłem się by zagłębiać się, ale inni wolą odpuścić niż zgłębiać jak to określają dyrdymały woalując w ten sposób brak umiejętności w poruszaniu się tu. Nadmienię jeszcze że niedawno dotarło do mnie że dodany komentarz nie musi się ukazać i mi na tych wynurzeniach nie zależy by nadać im charakter publiczny ale chcę jednak by był wzięty pod uwagą przez Was administratorów.

 8. z tego co wiem przewodnik pojawi się… jak Adrain bdzie miał czas 😉
  tak na serio to rozmawialiśmy już o nim jakiś czas temu, i jak na razie skończyło się na stwierdzeniu, ze rzeczywiście jest potrzebny. wiec kiedyś się pojawi. trzeba tylko poczekać 🙂

 9. Rasz odpowiada jak rasowy rzecznik prasowy. Pomyślę nad tą funkcją 🙂

  Owszem trzeba poczekać, bo choć chciałbym poświęcać prowadzeniu strony cały dzień, to jednak nie mogę. Wszystko robię po kolei i jest też miejsce dla przewodnika. Dużo rzeczy zapowiadam i czasami trzeba trochę poczekać aż zapowiedź wcieli się w życie.

 10. Dzięki za obietnicę, jednak nie jestem osamotniony w moich odczuciach, POTRZEBA TWORZY DZIEŁO, więc do dzieła. Poczekam-poczekajmy cierpliwie, ja jakoś łapię już kontakt ale innym się przyda, okażmy jednak wyrozumiałość to jednak jest sprawa drugoplanowa, ważniejsze są porywające jednak artykuły.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.