Home Z życia strony Nowy design e-hipnoza.pl

Nowy design e-hipnoza.pl

8

Zmiany zaczynam od szaty graficznej.

Od dziś jesteście skazani na czytanie e-hipnoza.pl w takim oto layoutcie 🙂 Przede wszystkim chciałem poprawić czytelność i zwiększyć funkcjonalość. Poprzedni szablon już dawno wyczerpał swoje możliwości, a dodawanie do niego  czegokolwiek groziło jeszcze słabszą czytelnością.

e-hipnoza.pl z czasem rozrośnie się do rangi portalu i będzie to centrum skupiające wszystkie działalności jakie będą kryć się pod płaszczykiem e-hipnoza i mojego nazwiska. O kolejnych planach i nowościach będę jednak informował w oddzielnych informacjach. Póki co zapraszam do testowania nowego szablonu i wytykania ewentualnych błędów.

Komentarze(8)

  1. Poprawa szybkości i czytelności, to był cel główny. Reszta póki co pozostaje w niezmienionym kształcie.

   Jeszcze kilka kosmetycznych poprawek i będzie można myśleć o nowościach 🙂

 1. B.ciekawy layout, szybkość wczyt. witryny poprawiona.
  Mam jednak pytanie, co do prawej dolnej kolumny strony głównej, starego dizajnu: a mianowicie, gdzie się sprawdza najświeższe komentarze, nawet do tych najstarszych wątków, a raczej artykułów?
  Pozdrawiam…

 2. Heja 🙂
  Szczerze mówiąc bardziej podobał mi się poprzedni układ – ze spisem po prawej stronie. Teraz, żeby wygrzebać jakiś artykuł, to najpierw trzeba odpalić stronkę z działem, potem przewijać podstrony. Troszkę mało to ergonomiczne. Rozwijany spis treści był praktyczniejszy 🙂
  Poza tym żadnych zastrzeżeń do oprawy graficznej 🙂

  1. Uznałem, że najważniejsze wpisy są te świeże – szczególnie dla stałych bywalców. Przeszukiwanie strony jest prostsze niż było 🙂 Domyślam się, że nie jest to zapewne tak czytelne jak było poprzednio. Jednak wystarczy zjechać na sam dół strony i po lewej w czarnym polu mamy „Spis artykułów”. Znajdują się tam wszystkie, posegregowane alfabetycznie. I ergonomia powraca 🙂

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.