Setka

4

Tyle jest nas na Facebooku. Jest fajnie, 100 osób obserwuje, tysiące osób przegląda, ale dlaczego nie ma tam ciebie?

Facebook w ostatnich tygodniach tętni życiem, dodaję tam newsu pojawiające się w internecie na różnych stronach, dodaje także filmy, informacje o notkach na e-hipnoza.pl i masę innych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć.

Fan Page w ostatnich dniach zgromadził 100 użytkowników, którzy lubią e-hipnoza.pl i na bieżąco otrzymują ode mnie informacje o nowych materiałach w sieci.

Na Fan Pagu odbył się także konkurs, w którym do zgarnięcia był 50% rabat na zakupy na e-hipnoza.pl. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie „w którym roku powstała strona e-hipnoza.pl? Zwycięzcom gratuluje trafnych odpowiedzi.

To jednak nie koniec i nie wszystko. Na Fan Page patrzę coraz bardziej przychylnym okiem i coraz więcej i częściej będę chciał fanom e-hipnoza.pl zapewniać to po co tam są – świeże i najbardziej interesujące newsu na e-hipnoza.pl, ale także z innych stron w sieci.

Największą jednak grupę użytkowników tworzą ludzie z hipno-newslettera, jest ich 716. I tutaj czeka was niespodzianka, już niebawem spytam się „hipno-newsletter – dlaczego nie ma tam ciebie? Czy wiesz co tracisz?” 🙂

Komentarze(4)

  1. Nie ma mnie tam, bo mnie zablokowali, i nie moge poprostu wejsc. Zrobilam sobie nawet nowy adres, nic nie pomoze, moje haslo jest nie prawidlowe. Wszedzie i zawsze.

    Joanna

  2. Nie ma mnie tam, ponieważ szkoda mi świadomie tracić czas, nie ma mnie tam ponieważ nie umiem nawet tego co jest na tej stronie, więc po co miałbym tam być skoro szansa że znajdę tam coś na prawdę przydatnego to 1 na milon ?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.