Tyle jest nas na Facebooku. Jest fajnie, 100 osób obserwuje, tysiące osób przegląda, ale dlaczego nie ma tam ciebie?

Facebook w ostatnich tygodniach tętni życiem, dodaję tam newsu pojawiające się w internecie na różnych stronach, dodaje także filmy, informacje o notkach na e-hipnoza.pl i masę innych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć.

Fan Page w ostatnich dniach zgromadził 100 użytkowników, którzy lubią e-hipnoza.pl i na bieżąco otrzymują ode mnie informacje o nowych materiałach w sieci.

Na Fan Pagu odbył się także konkurs, w którym do zgarnięcia był 50% rabat na zakupy na e-hipnoza.pl. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie „w którym roku powstała strona e-hipnoza.pl? Zwycięzcom gratuluje trafnych odpowiedzi.

To jednak nie koniec i nie wszystko. Na Fan Page patrzę coraz bardziej przychylnym okiem i coraz więcej i częściej będę chciał fanom e-hipnoza.pl zapewniać to po co tam są – świeże i najbardziej interesujące newsu na e-hipnoza.pl, ale także z innych stron w sieci.

Największą jednak grupę użytkowników tworzą ludzie z hipno-newslettera, jest ich 716. I tutaj czeka was niespodzianka, już niebawem spytam się „hipno-newsletter – dlaczego nie ma tam ciebie? Czy wiesz co tracisz?” 🙂