Wiem po co tu przychodzisz. Wiem czego oczekujesz i wiem co pomyślisz po przeczytaniu tego tekstu. Wiem, ale ci nie powiem.

Posiadam o tobie wiedzę. Znam twoje zachowania, znam twoje myślenie. Wiem co sobie myślisz gdy to czytasz i wiem jaką to reakcje spowoduje. Wiem o tobie więcej niż ci się wydaje.

Nie spytam się ciebie co czujesz i co myślisz, bo doskonale to wiem i wiedzę tą wykorzystam by tobą pokierować. Manipulować tobą w dowolny sposób dla mojej, twojej lub obupólnej korzyści. Tego też ci nie powiem.

Spytasz się „Skąd to wiesz co teraz myślę? A ja teraz pomyślę o gruszce (pomyślisz sobie) i nie będziesz wiedział”. Oczywiście mylisz się, bo to też wiem. A skąd to wiem? Posiadam wiedzę i umiejętności, których nie ma nikt, a jeśli ktoś ma to go nie znam. Wiedzę tą można zdobyć, mogę ci ją przekazać, mogę ci powiedzieć jak zdobyć takie umiejętności. Mogę, ale tego nie zrobię.

Nie zrobię tego, bo mam władzę. Władzę nad tobą, bo wiem o tobie bardzo wiele, znam twoje zachowania i wiem co zrobić byś zachował się w przychylny dla mnie sposób.

Mam władzę, bo wiem coś czego ty nie wiesz i ja tę wiedzę zachowuje dla siebie, ja nad nią mam władzę.

Jak bardzo ty pragniesz wiedzieć o sobie i o ludziach tyle, by móc zmieniać siebie w dowolny sposób i mieć wpływ na innych ludzi, mieć nad nimi władzę?

Władza nad innymi, władza nad sobą. To są największe pobudki dla których tutaj przychodzicie. Altruizm o pomaganiu ludziom jest tylko przeciwwagą, która ma mówić o was coś dobrego, bo nie może być tak, że chęć wiedzy, a więc władzy nad człowiekiem jest wiodącą pobudką głoszoną wszystkim.

Hipnoza jest słowem, który z władzą dobitnie się kojarzy. Olbrzymia rzesza ludności tutaj obecnej właśnie z pobudek władzy tu przychodzi. Inni z durnej ciekawości, a jeszcze inni szukając pomocy. Szukanie pomocy sobie nie wyklucza chęci władzy.

„ogólnie chciałbym nauczyć się hipnozy, jednak sam nie wieżę, że jest ona możliwa. Uważam, że zahipnotyzowani grają, udają, że hipnoza to jedna wielka ściema, jednak, gdy usłyszałem o historii kolesia, hipnotyzera, który wykorzystywał swoje umiejętności do okradania  sklepów, a więc musiał kogoś zmusić do oddania mu kasy, zawsze chciałem się tego nauczyć, aby komuś pomóc np.żeby ktoś był pewny siebie czy się czegoś nie bał, sam mam problemy w życiu i chciałbym sobie pomóc, jak ktoś by się zobowiązał i napisał na czym polega ta hipnoza byłbym wdzięczny. „

„…musiał kogoś zmusić do oddania mu kasy, zawsze chciałem się tego nauczyć, aby komuś pomóc…”. Też kiedyś myślałem by pomóc ludziom, którzy nie wiedzą co chcą zrobić z pieniędzmi i po prostu zmusić ich do oddania mi.

Od czasu do czasu dostaje e-maile podobnej treści. Ten jednak był wybitny i świetnie nadawał się by napisać ten tekst i pokazać wam jakie są twoje pobudki odwiedzania tej strony. Władza, ktoś pod wpływem hipnozy robi coś co niekoniecznie chciałby robić, a wszystko to pod twoją kontrolą. Ty wydajesz rozkazy, a ktoś je wykonuje. Masz władzę nad człowiekiem. Przy czym mówisz, że to wszystko po to by pomagać ludziom. Tak, ty też jesteś człowiekiem, tobie też należy się pomoc w spełnieniu marzeń władania nad ludźmi 🙂