Trzeba było Ewy, by kategoria, o której myślałem od dawna w końcu mogła powstać.

Od dawien dawna, kiedy napisałem artykuł „Tyraństwo boga” myślałem, by stworzyć na stronie nową kategorię, w której nie często będzie pojawiać się jakaś opinia na jakiś temat.

Nie chcę jednak by mocno utożsamiano tę kategorię ze wspomnianym artykułem. Wszak nie chodzi tu głównie o prowokacje i skrajne przedstawianie sprawy, choć na pewno to w dyskusji może pomagać, pomijając tych, którzy dają upust swojej głupocie pisząc „ty pojebie”.

e-hipnoza.pl to nie tylko hipnoza, to rozwój osobisty, ale także, a może przede wszystkim moja osoba. Nieskromnie przyznam, że względy materialne, czy względy altruistyczne typu – nauczę ludzi hipnotyzować za darmo, nie były najważniejsze, a raczej były na samym dnie gdy strona powstawała. Ja tę stronę zrobiłem dla siebie, żeby choć trochę nauczyć się pisać, bom marny literacko jest. Żeby także mieć kontakt z ludźmi z dziedziny, która mnie interesuje. W dużej mierze to też rozwój, ja dzięki stronie rozwijam się, choć kontakt z większością ludzi na stronie to jest cofanie się w rozwoju (w której połowie jesteś?).

Ponieważ ja mam swoje względy osobiste by tworzyć taką kategorie jak „Według mnie”, a one mało kogo obchodzą, to napiszę to, co ciebie interesuje, a więc dlaczego chcesz czytać artykuły, które tam się znajdą.

Jestem egocentrykiem.  Doskonale wiem, że wiele ludzi poza hipnozą chce także zmienić siebie. O dziwo, moje mądrości w tym niektórym pomagają. Niektórzy nawet próbują… o losie… naśladować mnie. Niektórzy próbują ze mną dyskutować, i chwała im za to. Nie mylić jednak z rzucaniem gówna w autora, bo to coś innego marny plebsie.

Z wyżej wymienionych względów czytelnik będzie chciał czytać to co napiszę w tej kategorii, bo będzie to dotyczyło bezpośrednio niego i będzie, miejmy nadzieję, zmuszać go do myślenia, do dyskusji.

Krótko mówiąc, będzie to kategoria dyskusji, światopoglądu, wartości, ooouuuaaa, życia.

Ale

Nie będę pisał tam tylko ja. Ewa chciała pisać, powiedziałem jej „okej”. Pierwsze dwa, czy trzy teksty nie podobały mi się, ale nie poddała się i bazgrała dalej. Niebawem jej pierwszy artykuł. Wy także możecie iść jej śladami i pisać swoje opinie na pewne tematy. Możecie także odpowiadać artykułem na inny artykuł.

Dodam jednak, że ja to oceniam, więc nie jest łatwo. Musi być ładnie, składnie i to co chcesz powiedzieć musi być jasno ustalone, a przede wszystkim musi mnie interesować.

Dodam, że to z pewnością nie koniec pomysłów. Ostatnio pobudzona kreatywność nie zamyka gęby i ciągle dorzuca mi coś nowego. Bawcie się moje owieczki.