Doświadczysz zaskoczenia i zadasz sobie pytanie „jak to możliwe?”.

Nie mogę wiele zdradzić i musi wam wystarczyć, że jest to doświadczenie psychologiczne i niezbędna jest wasza pomoc 🙂 Osoby, które się zgłoszą dostaną w e-mailu więcej szczegółów. Nim to się jednak stanie należy udzielić kilku odpowiedzi. Nie obawiajcie się, nie wymagam nazwiska, adresu zamieszkania itd. Informacje, o które proszę są ogólne, ale wielce istotne dla badania, dlatego proszę o prawdziwe dane. Również proszę o odrobinę zaangażowania, bo będzie trzeba po wszystkim odpowiedzieć jeszcze na kilka pytań. Całość nie powinna zająć dłużej niż 15 minut. Dlatego proszę tylko o poważne zgłoszenia do badań, bo szkoda waszego i mojego czasu 🙂 Zapewniam, że warto, wiele osób będzie mocno zaskoczonych, bo badanie dotyczy was samych.

Szczególnie zachęcam kobiety, bo jest was tutaj mało, a nie chcę by zdominowali doświadczenie mężczyźni.

Napisz pod adres: hipnoza(małpa)ttd.pl w tytule listu pisząc „zgłoszenie do badania„, a w treści zamieszczają takie dane jak:

Wiek – interesuje mnie każda kategoria wiekowa
Płeć – również każda, również hermafrodyty 🙂
Zawód – ten wykonywany. Jak nie wykonywany, to napisać, że nie wykonywany
Student/uczeń – złe skreślić oraz jeśli student to kierunek studiów, jeśli już po studiach to kierunek, a jeśli bez studiów to napisać, że bez studiów.
Rozmiar buta – 🙂

Po otrzymaniu zgłoszenia sporządzę e-mail i wyślę go do ciebie.

Wyniki badania przedstawię niebawem, czyli w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ale to wszystko uzależnione jest od ilości zgłoszeń. Im więcej tym lepiej.
___________________________________________________________________

Doświadczenie zostało zakończone! Wyniki można zobaczyć tutaj, wraz z materiałem badawczym – zimny odczyt.