Home Inne Weź udział w doświadczeniu!

Weź udział w doświadczeniu!

13

Doświadczysz zaskoczenia i zadasz sobie pytanie „jak to możliwe?”.

Nie mogę wiele zdradzić i musi wam wystarczyć, że jest to doświadczenie psychologiczne i niezbędna jest wasza pomoc 🙂 Osoby, które się zgłoszą dostaną w e-mailu więcej szczegółów. Nim to się jednak stanie należy udzielić kilku odpowiedzi. Nie obawiajcie się, nie wymagam nazwiska, adresu zamieszkania itd. Informacje, o które proszę są ogólne, ale wielce istotne dla badania, dlatego proszę o prawdziwe dane. Również proszę o odrobinę zaangażowania, bo będzie trzeba po wszystkim odpowiedzieć jeszcze na kilka pytań. Całość nie powinna zająć dłużej niż 15 minut. Dlatego proszę tylko o poważne zgłoszenia do badań, bo szkoda waszego i mojego czasu 🙂 Zapewniam, że warto, wiele osób będzie mocno zaskoczonych, bo badanie dotyczy was samych.

Szczególnie zachęcam kobiety, bo jest was tutaj mało, a nie chcę by zdominowali doświadczenie mężczyźni.

Napisz pod adres: hipnoza(małpa)ttd.pl w tytule listu pisząc „zgłoszenie do badania„, a w treści zamieszczają takie dane jak:

Wiek – interesuje mnie każda kategoria wiekowa
Płeć – również każda, również hermafrodyty 🙂
Zawód – ten wykonywany. Jak nie wykonywany, to napisać, że nie wykonywany
Student/uczeń – złe skreślić oraz jeśli student to kierunek studiów, jeśli już po studiach to kierunek, a jeśli bez studiów to napisać, że bez studiów.
Rozmiar buta – 🙂

Po otrzymaniu zgłoszenia sporządzę e-mail i wyślę go do ciebie.

Wyniki badania przedstawię niebawem, czyli w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ale to wszystko uzależnione jest od ilości zgłoszeń. Im więcej tym lepiej.
___________________________________________________________________

Doświadczenie zostało zakończone! Wyniki można zobaczyć tutaj, wraz z materiałem badawczym – zimny odczyt.

Komentarze(13)

 1. Dotychczas zgłosiło się 11 osób. Więcej kobiet proszę 🙂 Również ludziki w wieku 20-25 bardzo mile widziani, oraz osoby ponad 30 lat. Narazie mamy wysyp nastolatków, też dobrze, ale żeby nie zdominowali mi całego doświadczenia 🙂

 2. Że też nie poprosiłem jeszcze o długość nóg, rozmiar biustu, obwód w pasie, wagę i fotografię własną 🙂

 3. Chociaż może nie, za te 15 latki to wyrok murowany 🙂 Ciągle mało pań. Ciągle mało osób ponad 20 lat.

 4. Zgłoszenie wysłane.

  Wyroku nie dostaniesz, jeśli udowodnisz, że one tak same z własnej woli wysyłają te maile 😉

 5. a ja mam pytanie na czym to będzie polegało … to zwykła rozmowa ??? bo mi kiedyś świetej pamięci ojciec opowiadał o jakimś Wojtku co miał silny wzrok ( tyle wam starczy wiedzieć)

 6. Gdyby nie robiło mi różnicy, to opisałbym wszystko od razu. To co napisałem musi wystarczyć, reszta w e-mailu. A wszystko się składa z wysłania dwóch e-maili i odebrania ode mnie jednego, tam już wszystko jest.

 7. Nudzę się, tylko 24 zgłoszenia. Nie pozwólcie by nuda przeciągała się mi. Kobiety powstać, wyprostować plecy, wziąć dwa wdechy i powiedzieć „wszystko co moje hipno stronie oddam”, a następnie wysłać do mnie zgłoszenie 🙂

 8. Brawo dla pań, w końcu zaczęły licznie zgłaszać się do badania 🙂 Wszystkich zgłoszeń jest 38. Jeszcze cztery razy tyle i będę szczęśliwy 🙂

  Jutro nie ma mnie, na wszystkie zgłoszenia odpowiem w niedzielę.

 9. Już mnie tak nie zasypujecie zgłoszeniami, już mnie nie kochacie 🙁

  W tym miesiącu powinienem to badanie ogarnąć i napisać artykuł na ten temat. Jak wysyłasz zgłoszenie i nie chcesz przegapić wyników to zapisz się do subskrypcji, jak się pojawi nowy tekst, to dostaniesz na skrzynkę e-mail informację.

  Nie odpowiadam też na e-maile, bo trochę ich jest i trudno odpowiedzieć wszystkim na pytania. W artykule objaśnię wszystko 🙂

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.