Andrzej Kaczorowski i jego medium zademonstrują nam jasnowidztwo i przepowiednie na rok 2012. Zagłada jest blisko!

Bardzo długo myślałem nad tytułem i po pięciu sekundach w końcu wymyśliłem. Tak łatwiej będzie znaleźć Andrzej Kaczorowski w wyszukiwarce i jakże elektryzujący rok 2012, bo to tej daty, według niektórych dokładnie 21.12.2012 nastąpi koniec świata, kataklizm, powódź,  przebiegunowanie Ziemi, a przeżyją tylko ci o wyższym stopniu wtajemniczenia hokus pokus. A konkretnie to ludzie o wyższym stopniu rozwinięcia(?), sam nie wiem, ja jestem ten z niższego rzędu i czeka mnie zagłada.

Są jeszcze inne teorie, ale olać je, ja ufam, że kosmici przylecą. Tak czy siak nasze życie w 2012 ulegnie zmianie, nie będzie już takie samo, nie będziemy zakładać skarpetek do klapek, nie będziemy chodzić po basenie w slipkach. Będziemy śpiewać „polak rusek dwa bratanki…”, a hymnem narodowym będzie jakiś utwór Gośki Andrzejewicz. I nawet geje z lesbijkami będą mogli brać ślub, tzn. gej z lesbijką, nie gej z gejem, bo to pedalstwo.

Źle nie będzie. Ja już się pogodziłem z tym wszystkim. Co bym jednak zrobił, gdyby kalendarz majów nie kończył się w 2012? Co by było gdyby jasnowidze nie przewidzieli tegoż kataklizmu? Kij z tym, że przepowiadali już inne końce świata, ten nastąpi na pewno! Wpiszcie sobie tylko w google 2012, tak duża liczba stron o tym wydarzeniu jest dowodem, że to pewne. Filmy powstają na ten temat, hipnotyzerzy, doktorzy, naukowcy, wszyscy uczestniczą w tym wielkim odkryciu, a może raczej nieubłaganie kroczącym celu jakim jest zagłada ludzkości lub jej słabych ogniw, takich jak ja i ty.

Endrju, Endrju Kaczorowski, doktor. Hipnotyzer, który zajmuje się leczeniem ludzi, prowadzi kursy hipnozy, intuicji, telepatii. Wielokrotnie występował w telewizji. Zajmuje się też regresją/progresją hipnotyczną i dzięki temu zdradza nam co stanie się w 2012, a właściwie to jego medium to zdradza. Poniżej film z programu z jego udziałem.

Proszę nie mylcie terapeutycznej z estradową hipnozą. I przypominam, żebyście nie zapomnieli, że estradowy pokaz to co innego niż terapeutyczny, żeby nie było, że to pokaz terapeutyczny, broń cię panie bogu, to pokaz estradowy… 🙂

Straszna kupa. Te jego machanie rękami tuż po wprowadzeniu… Chyba nie muszę mówić, że to w niczym nie pomaga? Dalej Andrzej pokazuje „oczka” i mówi „to jest stan hipnotyczny”. Drogi Andrzeju, jeśli to czytasz… Nie jest to stan hipnozy, gościu tylko patrzy sobie w górę i trzepocze powiekami, a w żadnym razie nie jest to efekt hipnozy. Ktoś jeszcze gotów byłby ci uwierzyć.
Bardzo słaby pokaz estradowy, zdecydowanie lepsze można znaleźć na youtube wykonywane przez amatorów. Pokaz taki ma to do siebie, że ma bawić, a ten bawi, ale nie tak jak powinien. Podchodzi to pod żenadę, ale może was ten pokaz przekonuje i sprawia, że hipnoza staje się fascynująca i pójdziecie na kurs telepatii do Kaczorowskiego?

„zdalne sterownie w kryminalistysty się stosuje”. WTF? To chyba miało nadać powagi 🙂

I pozostaje nam sama esencja. Najkrótszy fragment (przepowiednia, jasnowidztwo), prawie tego nie pokazali, a przecież po to przyszedł do programu. Przypomina, że to pokaz estradowy, nie mylić z terapeutycznym… he, ten pokaz estradowy zajął więcej czasu niż przewidywanie przyszłości jego medium przy wykorzystaniu regresji, a właściwie progresji hipnotycznej. Woda zaleje Amerykę południową! To przewidziało medium.

Teraz kilka faktów. Regresja jak i progresja hipnotyczna jest obarczona konfabulacją. Ludzie w normalnych warunkach mają skłonności do konfabulacji, a w hipnozie zdecydowanie się to nasila. Podobnie jak u dzieci. Pewna badaczka opowiedziała 14 letniemu chłopcu, że zgubił się w supermarkecie i poszli tam. Opowiadała ile ludzi go szukało itd. Chłopiec dopowiadał swoje, że oglądał takie i takie zabawki, że widział takich i takich ludzi. W rzeczywistości taka sytuacja nie miała miejsca. Dziecko konfabulowało. Podobnie dzieje się z osobami starszymi, szczególnie popularne u egocentryków. Z największym nasileniem występuje jednak w hipnozie. Jeśli powiem osobie zahipnotyzowanej, że przenosi się teraz do roku 1345, to ona „przeniesie się” tam i będzie opowiadać ze szczegółami co widzi. Nawet jak cofnę daną osobę do momentu gdy była plemnikiem w jądrze ojca modlącym się o erekcję w łonie kobiety, czy 3 tygodniowym płodem, to też opisze mi swoje doznania i chyba nie muszą mówić, że zachowanie pamięci z tych czasów jest niemożliwe.

Wszystko nam pokazuje doktor, znany polski hipnotyzer, który prowadzi również terapię. Musiałby mi zapłacić bym przyszedł do niego na terapię. Chociaż nawet gdyby sprzedał milion egzemplarzy filmów z przepowiedniami na rok 2012, to i tak nie byłoby go stać.

Możecie kupić sobie ten film na stronie czasnowejery.pl Tylko po cholerę sprzedawać film, prowadzić kursy i rozwijać swój biznes skoro w 2012 nastąpi koniec świata? No chyba że Kaczorowski jest wybrańcem i przeżyje, a więc oddajcie mu swoje pieniądze, bo i tak zginiecie, a jemu mogą się przydać.

Mamy tu do czynienia z ogromną ściemą. Hipnotyzer i niby autorytet wciska nam kit o jasnowidztwie, o tym że psychologia nie sięga tak daleko jak on dlatego nie dostaniecie naukowych potwierdzeń i musicie wierzyć w to co widzicie. Choć jak stwierdza hipnoza jest dowiedziona naukowo, tak samo jak konfabulacje, o których najwidoczniej zapomniał. Wyobraźcie sobie, że zamykacie oczy i każe wam robić wszystko co każe, a teraz przenosicie się do roku 2012 i mówicie co się dzieje, czego się boicie? To takie uproszczenie hipnozy, ale to mniej więcej tak wygląda, odbywa się tylko na pewnych warunkach, które jak się mówi świadomość naszą ukierunkowują na pewne kwestie, a o innych każą zapomnieć, umniejszyć. Totalne podstawy, które od początku istnienia strony przekazuje swoim czytelnikom, a tutaj mamy doktora, który nadal pewnych prawidłowości nie opanował. A może opanował i chce na tym zarobić? Bardzo możliwe, stąd wzięła się hipnoza estradowa w jego występie. Teraz może siedzieć w domku i zastanawiać się ile klientów do niego przyjdzie po takim spektaklu (marnym – przyp. Adrian). Jeśli wierzy w to co mówi, to jest jeszcze śmieszniej.

Choć wiadomo, że i tak mam rację, to jednak oceńcie Kaczorowskiego sami. Dla mnie to pokaz kiczu, ciemnogrodu i cwaniactwa. Zaszczytnie w związku z tym ląduje w „ściemie”, serdeczne gratulacje.

Edycja 4 stycznia 2010:
Film został usunięty przez autora zamieszczającego go w sieci, czyli zainteresowanego w temacie lub przez jego współpracownika. I nie dziwie się, przecież to był marny film pod względem jakości, a jeszcze gorszy sam pokaz. Chyba się w tym punkcie zgodziliśmy 🙂
Jednak nie wszystkie filmy zostały zdjęte, a więc możemy obejrzeć inny, w którym ściemy jest jeszcze więcej – http://www.youtube.com/watch?v=UorhVeFf514

Za ten tekst zostałem również oskarżony w e-mailu przez Andrzeja Kaczorowskiego, opis sprawy tutaj – hipnoza.ttd.pl w sądzie?

Sprawę również opisuje Kominek tutaj – MEDIUM GROZI BLOGEROWI

Dopisek:
Przepraszam Pana Andrzeja Kaczorowskiego za bezprawne użycie fotografii z jego wizerunkiem.