Przewracanie ludzi i przesuwanie przedmiotów siłą woli. Chodzenie po szkłach i odkrywanie ludzkich myśli przy użyciu wahadełka. Wszystko umiem.

Przewracanie ludzi siłą woli to jest pestka, przesuwanie przedmiotów to 5 minut roboty i „naświetlania moją energią” podczas czytania tekstu i zrobisz to sam.

Chodzenie po szkle? Bananalne, nakręcę film, pokażę.

Odkrywanie ludzkich myśli? Przy użyciu wahadełka można wszystko, od odkrywania chorób, sprawdzania czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka, po właśnie czytanie w myślach.

Brednie

„Witam serdecznie
ostatni interesuje sie bardzo zjawiskami nazwijmy to paranormalnymi. Wczoraj dotarlam do arytkulu mowiacym o ruchach ideomotorycznych. Tak sie zastanawiamlam wiele razy czy to co mi sie przydaza to jest kwesta mojej podsiwadomosci oraz wspoludzialu mozgu, czy jednak to poswiadomosc jest „wspomagana” przez sily wyzsze. Skoro i tak nie jestesmy w stanie sprawdzic czy ta podswiadomosc bierze sie od nas czy od innej sily to moze faktycznie ruchy ideomotoryczne nie pochodza od „naszej” podswiadomosci.”

Napisała do mnie jedna z czytelniczek. Nie odpisałem jej myśląc, że to świetny temat na artykuł.

Niektórzy uważają, że mam kontakty z szatanem z racji tego co potrafię. Zawsze ucinam te durne pomówienia, bo to ja jestem szatanem. I jak na szatana przystało śmigam po szkłach, przesuwam ludzi siłą woli i jak czytelniczka wspomniała o ruchach ideomotorycznych, to przyznam, że na nich też znam się doskonale.

Czytelniczka twierdzi, że „nie jestesmy w stanie sprawdzic czy ta podswiadomosc bierze sie od nas czy od innej sily”. Kto twierdzi, że jego podświadomość bierze się od tajemniczej innej siły, ręka do góry i na odstrzał.

Bierzesz wahadło w łapę, myślisz sobie o czymś co się kręci w lewą, a łapa zaczyna kręcić wahadełkiem zgodnie z myślami. I paranormalna zagadka rozwiązana. Tylko skąd wypełzają ci, co uważają, że jak się wahadło kręci w rożne strony to steruje nimi ręka siły wyższej?

Wyobraźcie sobie, że są takie pętaki co uczą ludzia kręcić wahadełkiem na „tak” w lewą, na „nie” w prawą i gdy wszystko idzie po myśli, następnie zadają pytania ludziowi i ten nie odpowiadając tylko kręci wahadełkiem i zarzeka się, że nie rusza ręką. Owszem, ruch ideomotoryczny jest tak subtelny, że go nie czuć. Jeśli ludź myśli na zadane pytanie „tak”, to wahadło kręci się w lewą. Tadam, a pętak odczytuje to i mówi, że zna myśli.

Są też inni, tacy co potrafią powiedzieć czy ciężarna kobieta urodzi chłopca czy dziewczynkę. Wiesza swoje wahadełko nad napęczniałym brzuchem ciężarnej i zaczyna się ono kręcić. Jak się kręci w lewą to chłopiec, jak w prawą to dziewczynka. Czyli jak sprawdzającemu ciąże wydaje się, że chłopiec to ruch ideomotoryczny spowoduje ruch wahadełka w lewą stronę. Krótko mówiąc, powiedz mi człowieku jak ci się wydaje – chłopiec czy dziewczynka? I wahadełka mi tu nie potrzeba.

Sprawdź sam

To proste. Nitka, do tego pierścionek lub cięższy guzik i masz wahadełko. Teraz ustaw łokieć na swoim kolanie, wahadełko ustaw możliwie na środku w bezruchu i zaraz luźno ręka i zacznij myśleć,  że wszystko się kręci, albo że karuzela się kręci i jest fajnie. A teraz, wahadełko się zakręci. Artykuł o ruchach ideomotorycznych – ruchy ideomotoryczne.

Inne zdolności

Chodzenie po szkle i poruszanie ludźmi i rzeczami przy pomocy siły woli zademonstruje w innym czasie, jak tylko przygotuje dla was materiał filmowy.

Co ma to wspólnego z hipnozą?

Nic, przykleja się to jednak do hipnozy jak przysłowiowy rzep do psiego ogona. W internecie można znaleźć strony, gdzie łączy się to wszystko z tematem hipnozy. Co więcej, są ludzie, którzy prowadzą kursy hipnozy, a na nich demonstruje się coś co ma być „przewracaniem ludzi przy użyciu woli”, czy chodzeniem po szkle za sprawą mocy hipnozy.

Nic z tych rzeczy, ani hipnoza, ani zdolności paranormalne, które w zamyśle mówią o czymś co jest ponad ludzkie, nieodkryte i nieznane. Nic co ludzkie nie jest nam obce, a moce paranormalne mają racje bytu tylko w głowach ludzi z brakiem wiedzy. Kiedy człowiek nie wiedział, że ziemia kręci się wokół słońca to inaczej to wszystko rozumiał. Kiedy człowiek nie wiedział o ruchach ideomotorycznych, to inaczej wszystko rozumiał.

Dziś już wie, a niebawem dowie się też o innych (para)normalnych zjawiskach.

Dla niewprawionych dodam – nie jestem szarlatanem. Jeśli piszę, że posiadam moce których wyjaśnić nie chcę, to znaczy, że ich nie posiadam, albo posiadam i nabijam cię w butelkę z powodu twojej niewiedzy na temat jakiegoś zjawiska.